Domů Recenze výrobků Jiné Rybářské centrum Mošnov CADOX Fishing - RCM

Rybářské centrum Mošnov CADOX Fishing – RCM

- Reklama -

Rybářské potřeby Mošnov. Místo, které každého rybáře uchvátí. Proč? Rybářské potřeby v Mošnově jsou největší prodejnou rybářských potřeb v České republice. Nevěříte? Čísla mluví jasně. Obchod s rybářskými potřebami v Mošnově nabízí potřeby pro rybáře na ploše neuvěřitelných 750 metrů čtverečných. Obdivuhodný plac! Každý rybář si tady najde svůj koutek. Ať už jste milovníkem kaprařiny, sumcařiny, plavané, feedereu, mořského rybolovu nebo zimního rybaření, je to jedno. Vyberou si skutečně všichni…

kresilka_rybarske_centrum_mosnovMošnov. Malé městečko nedaleko Ostravy, které je známé díky letišti Leoše Janáčka. A právě nedaleko letiště leží i zmíněné Rybářské centrum Mošnov. Tenhle rybářský „supermarket“ nemůžete minout, ať už jedete z Ostravy, Nového Jičína nebo z Příboru. Informační tabule okolo cest vás navedou k cíli. Značení je perfektní, takže pokud zde pojedete úplně poprvé třeba i bez navigace, neztratíte se.

 

Rybářské centrum Mošnov: Oáza služeb, které pomalu mizí

more_rybarske_centrum_mosnovRybářský trh se změnil. Kvůli drtivé síle rybářských e-shopů se prodejny rybářských potřeb rapidně zmenšují, anebo dokonce pomalu mizí. Rybáři tak ztrácí určitou část servisu, přesněji řečeno, jeho nejdůležitější část. Jakou? Nemohou si osahat a vyzkoušet věci, které by si chtěli koupit. A to často vede k tomu, že si rybář prostě vybere špatnou nebo nekvalitní věc, protože z obrázku na internetových stránkách toho moc nevyčte. Jenže!

Tip: Rybářské centrum Mošnov. Největší rybářské potřeby v České republice!

Podívejte se na virtuální prohlídku celé prodejny. A prozkoumejte její každý kout. Bivaky a lehátka naleznete o patro výše, stačí vyjít po schodech… 🙂

kaprarina_rybarske_centrum_mosnovV rybářských potřebách v Mošnově se vám tohle jednoduše nestane. Nepřeberné množství prutů, navijáků, vlasců, šňůr, bivaků, deštníků, křesílek, bižuterie, nástrah, návnad a dalších věcí, dává rybářům možnost najít přesně ten produkt, který potřebují. V klidu si jej vyzkouší a osahají. A když se na něco chtějí zeptat a doplnit si informace, prohodí pár slov se zkušenou obsluhou. Z tak obrovského sortimentu si nelze nevybrat! Zní to banálně, jenže při detailnějším pohledu právě tyto služby z rybářského světa mizí. A to je špatně…

pruty_rybarske_centrum_mosnovJe důležité říci, že Rybářské centrum Mošnov nenabízí pouze přehršel zboží od několika málo výrobců. Ne. Pod jednou střechou naleznete nekončící zastoupení věhlasných rybářských firem. Všechny je tady vyjmenovat nemůžeme, ale jen na ochutnávku. Milovníci lovu kaprů si mohou vybírat z produktů od firem FOX, JRC, PENN, WFT, NGT, SPRO, Giants Fishing, TICA, TASKA a mnoho dalších. Rybáři, kteří rádi chytají dravce, zase mohou sáhnout po věcech od společností RAPALA, Berkley, Mepps, Jaxon, Relax, Wirek a mnoho dalších. Obrovské zastoupení firem se týká i fanoušků feederu, plavané nebo mořského rybolovu.

 

Nepřeberné množství věcí na obrovské ploše

krmeni_rybarske_centrum_mosnovPojďme na návštěvu do Rybářského centra Mošnov. Zveme vás! Chceme vám ukázat, co na nás udělalo největší dojmy. A pojďme se podívat na to, jak by měly rybářské prodejny u nás vypadat. Věřte nám, že je to pořádný zážitek. První, co nás na tomto obchodě s rybářskými potřebami uchvátilo, byla zmíněná velikost. Obrovská plocha, kterou vyplňují nacpané regály a stojany s rybářským zbožím, působí až neuvěřitelně. Seženete tady cokoliv.

Tip: Rybářské centrum Mošnov. Největší rybářské potřeby v České republice!

pilkery_rybarske_centru_mosnovObrovská plocha rybářského obchodu v Mošnově je přehledně rozdělena na několik sekcí. V jedné si seženete zajímavé věci na kaprařinu, položenou nebo feeder, v další části se pak zastaví milovníci lovu dravých ryb nebo nadšenci do mořského rybaření. Každá sekce nabízí tolik lákadel, novinek a zajímavých věcí, že to člověk při první návštěvě nemůže ani „pobrat“. Asi nikde jsme se s takovou nabídkou rybářských potřeb nesetkali. A chceme říci, že před Rybářským centrem Mošnov za jejich formu nabízení produktů pro rybáře smekáme klobouk dolů. Bravo!

bivaky_rybarske_centrum_mosnovPři naší návštěvě nás zaujaly i další části Rybářského centra Mošnov. Například vyvýšené patro, na kterém naleznete desítky bivaků, deštníků a lehátek. Tohle je velice zajímavá expozice, která na našem trhu není už prakticky nikde jinde k vidění. Jenže právě tohle je velkou výhodou pro rybáře. Ti si mohou prohlédnout bivak v rozbaleném stavu, mohou si vyzkoušet a udělat si obrázek o tom, jak to v něm bude vypadat u vody. A rovnou i s lehátkem nebo rybářským křeslem. Tato část servisu Rybářského centra Mošnov je opravdu parádní a dáváme ji velký palec nahoru.

nastrahy_rybarske_centrum_mosnovDalší věc, která na nás udělala velký dojem, je obrovská nabídka nástrah na kapry od renomovaných výrobců. V nekonečných regálech naleznete snad všechny rybářské značky z tuzemska, které něco znamenají. Kuliček, atraktorů, esencí, tekutých potrav a dalších věcí od firem typu JET FISH, MIKBAITS, NIKL, SPORTCARP, Chytil a dalších je tady nespočet. A všechno je na jednom místě, takže můžete vybírat donekonečna. Kapry sice nechytáme, ale tohle na nás udělalo opravdu obrovský dojem. Jako byste se procházeli ve skladu jedné ze zmíněných firem. Všude kuličky!

suroviny_rybarske_centrum_mosnovJako milovníky jemného rybaření nás těší, že Rybářské centrum Mošnov nabízí přehršel věcí i pro tyto tak trochu odstrkované rybářské disciplíny. Už jenom ta těžká tonáž krmných směsí, sypkých i tekutých surovin do krmení nebo nekončící nabídka nástrah je jasným důkazem toho, že tento obchod není jenom pro kapraře a milovníky lovu dravců.

A když jsme u těch dravců. Před zahájením si sem určitě zajděte. Bez nadsázky, ve zdejších regálech naleznete tisíce kusů gumových nástrah, stovky třpytek a plandavek nebo woblerů. A od nejrůznějších výrobců. Máte spíše v oblibě lov sumců? Není problém! Pro sumcaře je zde všechno k dostání.

 

Rybářské centrum Mošnov na internetu: Pohodlný nákup na e-shopu

Největší obchod s rybářskými potřebami v České republice má pochopitelně i svůj e-shop. A tady jsme našli jediné negativum. Webový obchod Rybářského centra Mošnov je trochu zastaralý. Jeho modernizace ale už probíhá a za několik týdnů bude spuštěn internetový obchod, který bude vizuálně hezčí, přehlednější a pohodlnější. Tak uvidíme…

Tip: Rybářské centrum Mošnov. Největší rybářské potřeby v České republice!

tasky_rybarske_centrum_mosnovNa druhou stranu. Na tuzemském rybářském internetu je kvantum e-shopů, které sice vypadají hezky, ale zboží dodávají s pořádným zpožděním. To se ale s Rybářským centrem Mošnov nestane. Jak by mohlo, když valnou většinu zboží mají pod jednou střechou skladem? Toto je další obrovská výhoda! Rybářské centrum Mošnov posílá zboží svým zákazníkům okamžitě, takže čekací doba na balíček je vskutku minimální. Zdá se, že chlapům z RCM všechno běží tak, jak má. A to je pro všechny nakupující rybáře jedině dobře…

 

Shrnutí na závěr

holinky_rybarske_centrum_mosnovJe těžké shrnout všechny dojmy z návštěvy v Rybářském centru Mošnov do několika vět. Vzhledem k obrovskému množství služeb a zboží to jednoduše nejde. Nejde popsat to, jak velkým zážitkem je navštívit jedno z posledních míst u nás, kde má zákazník obrovskou možnost výběru rybářského zboží pod jednou střechou. Jako byste byli na nekončící rybářské výstavě. To se prostě musí zažít…

 

Parametry: Rybářské centrum Mošnov

polozena_rybarske_centrum_mosnovProdejní plocha: 750 m²

Celý tým RCM tvoří: 9 lidí

Parkování: 400 m² (přímo před prodejnou)

Další služby: Návin šňůr, servis značky TICA, drobný servis, splátkový prodej, rybářské poradenství, živé nástrahy (kromě ryb)

 

podberaky_rybarske_centrum_mosnovOtevírací doba:

pondělí až pátek: 9 – 17 hod

sobota: 9 – 12 hod

 

Užitečné odkazy:

Facebook Rybářské centrum Mošnov

Webové stránky Rybářské centrum Mošnov

 

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -