DomůRecenze výrobkůJinéObrovský batoh pro rybáře, který se šije v Česku: dáte do něj „tunu“...

Obrovský batoh pro rybáře, který se šije v Česku: dáte do něj „tunu“ věcí

- Reklama -

Batoh pro rybáře je nedílnou součástí výbavy. Jenže! Sehnat opravdu kvalitní batoh, který vydrží dlouhé roky, není nic jednoduchého. Až doteď! Česká firma Kinetic představila perfektní novinku. 

Foto: InRybar.cz

Ukažte nám rybáře, který nepotřebuje batoh na ryby. Existuje vůbec takový? Rybářské batohy patří k tomu nejdůležitějšímu ve výbavě, přesto se o nich moc nemluví. A proto jsme rádi, že to dneska změníme. V této recenzi si ukážeme perfetkní batoh pro rybáře, který šije česká firma Kinetic.

Ano, čtete to správně! Firma Kinetic tento batoh šije v moravských dílnách. Takže nejde o nějaký přeprodej čínských výrobků s přišitou značkou. A to je z našeho pohledu zcela zásadní předností! Už jen proto, že tento výrobek mají „na svědomí“ zlaté české ručičky. Pojďme se na tento obrovský batoh podívat blíže.

VIDEO: Jak vypadá ČESKÝ batoh na ryby Kinetic CarryAll? Mrkněte na video

 

Nový rybářský batoh Kinetic CarryAll

Česká firma Kinetic zaujala rybáře už při představení prvních produktů v letošním roce. Rybářům se na této firmě líbí především vysoká kvalita, která slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. A teď společnost Kinetic přišla s podzimní novinkou – s obrovským batohem CarryAll . A jde opravdu o hodně zajímavý kousek.

Velký batoh pro rybáře Kinetic CarryAll nabízí prostor, kvalitu a chytré vychytávky

Batoh pro rybáře CarryAll má rozměry 58 x 35 x 28 centimetrů, takže do něj rybář narve opravdu velkou spoustu věcí. Udávaný objem batohu je potom 50 litrů (46 litrů bez kapes). Tak jako tak jde opravdu o hodně prostorný batoh, do kterého vložíte spoustu věcí.

Zajímavé řešení prostoru

Tento batoh zaujme každého rybáře ihned po otevření, protože je v něm hodně zajímavě řešený úložný prostor. Batoh má totiž uprostřed rozdělení, díky kterému vznikají „dva úložné“ prostory. Tohle je hodně zajímavé, a hlavně praktické!

Do vrchní komory na batohu Kinetic  lze ukládat třeba rybářské drobnosti

Rybář má tak k dispozici dvě úložné komory, které výrazně přispívají k přehlednějšímu uložení věcí, ale také k lepšímu využití místa. Dolů si rybář může uložit například krmení, nástrahy a další „větší věci“, nahoru pak bižuterii, pouzdra s návazci a další nezbytnosti, které je třeba mít po ruce. Záleží jen na rybářovi!

Druhá komora pak pohodlně pojme i 10kilogramový pytel boilies

Na tomto řešení se nám líbí především to, že uložení věcí je fakt o hodně přehlednější. Rybář se tak nemusí v batohu vůbec přehrabovat, protože ihned ví, kde a co má. Za tohle zajímavé řešení určitě velký palec nahoru!

Kvalita je hlavní výhodou batohu

Každý rybář, který už měl produkty Kinetic v ruce, si ihned všimne kvalitního zpracování. Už při prvním kontaktu třeba zaujme „bytelná látka“. Ta je vyrobená z materiálu Kortexin 600D, který nejlépe dokážou popsat samotní majitelé firmy Kinetic.

Materiál Kortexin 600D nabízí obrovskou kvalitu a výdrž

„Jedná se o polyester s nánosem PVC, který má vodoodpudivou úpravu. Kortexin jako takový je registrovanou ochrannou známkou, jejímž majitelem jsme přímo my. Za jeho kvalitou si stojíme. Nešidíme textilii a už vůbec ne PVC nános. Ten je vyráběn přímo z čistého granulátu, a ne z recyklovaného materiálu.“

Předku batohu Kinetic CarryAll pak dominuje prostorná kapsa, která pojme také spoustu rybářských věcí

Materiál se tak vyznačuje obrovskou odolností proti oděru, ale také vysokou pevností. Takže rybář se nemusí obávat okamžitého podření nebo protrhnutí, třeba při chůzi těžkým a zarostlým terénem. Pochopitelně, batoh je odolný i vůči vlhkosti. A velmi rychle a snadno se čistí od nejrůznějších nečistot.

Na použitém materiálu je příjemná i jeho praktičnost: batoh jde například jednoduše čistit

Pohodlné nošení díky popruhům

Na batohu Kinetic CarryAll  najdeme pohodlné popruhy, které mají příjemné vyplnění. Právě ono vyplnění zvyšuje komfort při nošení batohu na větší vzdálenosti. Popruhy si lze samozřejmě libovolně utahovat a povolovat tak, aby nošení bylo co nejpohodlnější.

Tyhle popruhy vydrží fakt hodně! 

Důležitým znakem toho, že tento batoh vsází právě na kvalitu, jsou i nýty na těchto popruzích. Díky tomu tak rybář má jistotu, že toto nejzranitelnější místo je ošetřeno proti prasknutí. A zároveň si rybář může do batohu dovolit narvat opravdu hodně velkou hromadu věcí. Perfektní!

Popruhy na batohu jsou i vyplněné, takže se batoh pohodlně nosí, i když je narvaný k prasknutí

Zipy, které „nejde“ zničit

Budeme to opakovat do zblbnutí, pořád dokola! U těchto „textilních produktů“ je základním kritériem to, aby měly TOP zipy. A to rozhodně není pravidlem ani u dražších batohů nebo pouzder i od renomovaných značek.

Velkou předností českých produktů Kinetic  jsou kvalitní zipy. A ty najdeme i na novém batohu

Když se ale blíže zaměříte na produkty Kinetic – a to i konkrétně na tento batoh – tak si určitě všimnete pořádně bytelných zipů a jezdců. A u takových rozhodně nehrozí, že by se zasekávaly, anebo že by se „rozjížděly“. Za tohle obrovské plus! Zipy jsou bytelné ve všech částech rybářského batohu Kinetic CarryAll.

 

Batoh, který si lze „vylepšovat“

Další velké plus vidíme také v tom, že firma Kinetic nabízí u tohoto batohu další libovolné vylepšení. Funguje to tak, že rybář si pořídí „základní verzi“ batohu, ke které si může vybrat další doplňkové věci . O jaké věci jde?

K batohu si lze pořídit celou řadu příslušenství, které výrazně navyšuje objem batohu

Bederní pás

Máte rádi bederní popruhy na batozích? Firma Kinetic uvádí, že mezi rybáři jsou jak zastánci tohoto vylepšováku, tak i jeho odpůrci. A proto „základní verze“ je bez bederního pásu, ovšem lze si ho za drobnou částku přikoupit. Takže nakonec budou spokojené obě „strany“.

K batohu si lze pořídit i bederní popruhy

Bederní pás výrazně napomáhá k lepší fixaci batohu k tělu rybáře. Ovšem toto využijí třeba rybáři, kteří jdou s batohem delší vzdálenost. Někteří ho prostě opravdu nepotřebují. A i proto firma Kinetic nabízí možnost výběru. A nám se tohle líbí!

Delší věci lze k batohu připevnit s pomocí těchto poutek

Pláštěnka na batoh

Kromě bederního pásu si rybáři mohou ještě pořídit k batohu přesně padnoucí pláštěnku . Tak se hodí zejména při hodně propršených vycházkách k vodě. Pláštěnka na batoh Kinetic CarryAll je vyrobena z hodně odolného a kvalitního materiálu, který nepropustí vodu. Rybář díky tomu tak má stoprocentní jistotu, že jeho věci budou za každých okolností v suchu!

Dokonalá ochrana před silným slejvákem!

Přídavná pouzdra

Absolutní bombou pak je také to, že rybáři si mohou k tomuto batohu obstarat také přídavná pouzdra /kapsy (etue). A rybáři si mohou vybírat hned z několika druhů podle daných požadavků. Na výběr jsou dvě větší pouzdra, kdy se liší podle umístění vstupu. Jedno pouzdro má vstup z boku, druhý typ pak shora.

K batohu lze připevnit i přídavné pouzdro , do kterého lze uložit nejrůznější věci

Tato pouzdra se hodí především pro uložení nezbytných drobností, které je zapotřebí mít okamžitě po ruce. Typicky si zde rybář může dát peněženku, doklady, anebo mobil. Velkou výhodou je, že oba druhy přídavných pouzder mají suché zipy, takže je lze připevnit přímo k batohu. Super!

Takto vypadá pouzdro uvnitř

Dalším volitelným příslušenstvím je potom kapsička na čelovku, díky které má rybář možnost mít tuto důležitou elektroniku okamžitě po ruce. Takže stačí jen rozepnout a vše je připraveno!

A zajímavým doplňkem je potom také kapsička na červy , do které lze vložit kelímek. Díky tomu tak nehrozí, že se kelímek otevře uvnitř batohu – a komu se tohle stalo, tak dobře ví, že je to dost nepříjemné!

S batohem se skvěle manipuluje i díky tomuto bytelnému úchytu

 

Suma sumárum: Chybí nám na batohu něco?

Tento batoh od české firmy Kinetic jsme hodně dlouho testovali. Snažili jsme se najít něco, co by nám na něm vadilo. Ovšem na tomto kousku jde vidět, že jeho vývoj byl konzultovaný s rybáři. Batoh má vysokou kvalitu, hodně prostoru, a také hromadu dalšího příslušenství. Ani po důkladném prověřování jsme nenašli nějaký výrazný zádrhel

Na novém batohu Kinetic milujeme ohromné množství velkých kapes

Česká firma Kinetic tak tímto produktem dokazuje, že své působení na rybářském trhu „myslí vážně“. Rybářům nabízí vysokou kvalitu, kterou si dříve nebo později prostě zamilují. Jde o to, že časem každý pochopí, že není tak bohatý, aby utrácel za „šmejdy“, které se po roce rozpadnou.

A další kapsa!

Máme nefalšovanou radost, že na česko-slovenském trhu působí ČESKÁ firma, která tyto produkty NEDOVÁŽÍ, ale vyrábí je ve svých dílnách. Rybář tak má jistotu, že za své peníze dostane kvalitu. A nejen kvalitu, ale také možnost pozdějšího servisu (třeba i po záruce). Takže milý Kineticu, vítej v rybářském světě!

Silné stránky

Velký prostor. Díky dvěma komorám lepší přehlednost uložených věcí. Kvalitní látka. Kvalitní zipy a jezdce. Pohodlné popruhy. Možnost dokoupení příslušenství.

Slabé stránky

Žádné

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den, zasílám reakci přímo z firmy Kinetic: zipy jsou standartní, čili neodolné, proto ta pláštěnka 🙂

   Přeji krásný den!

   Krus, InRybar.cz

  • Tento konkrétní model 2500 korun. V nabídce české značky Kinetic pak lze najít ale výrazně levnější batohy pro rybáře…

   Stačí kliknout na odkaz v recenzi, a dostanete se tam…

   Krásný den!

   Krus, InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -