DomůNovinkyRekord Balatonu padl: Rybáři vytáhli obrovského kapra o váze 32,37 kilogramů

Rekord Balatonu padl: Rybáři vytáhli obrovského kapra o váze 32,37 kilogramů

- Reklama -

Dnešní den se do historie rybářského závodu IBCC na maďarském Balatonu zapíše nesmazatelným písmem. Proč? Protože závodníci zdolali už druhého kapra, který přesáhl magickou hranici 30 kilogramů.

Foto: IBCC

Kdekdo si po dnešní neuvěřitelné zprávě o obrovském kaprovi o váze přes 30 kilo mohl myslet, že nic zajímavějšího v této kategorii už nepřijde. Ale chyba lávky! Balaton jasně dokazuje, že je TOP kaprařskou lokalitou na světě, ve které plavou skuteční kapři giganti.

Tohle je kaprařská euforie! Maďarský tým VMFISHING, který loví na místě 212, dneska překonal balatonský rekord v kaprovi. Těmto borcům se totiž povedlo na břeh dostat šupináče o váze 32,37 kilogramů. Tohle je nefalšovaný král maďarského Balatonu. Famózní ryba, a krásný úlovek!

Organizátoři závodu IBCC na maďarském Balatonu pak potvrdili, že jde o nový rekord jezera, a pochopitelně také rekord tohoto rybářského závodu.  

 

30kilogramový kapr z dopoledne

Dnešek se opravdu zapíše do kaprařské historie maďarského jezera Balaton zlatým písmem, protože dopoledne rybáři z rakouského týmu Carpteam Gesa Tirol ulovili obrovského šupináče o váze 30,25 kilo. A v tu chvíli si asi každý divák musel myslet, že o titulu nejtěžšího kapra letošního ročníku IBCC na Balatonu je rozhodnuto. No, nebylo…

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -