DomůNovinkyObr z Balatonu: Rybáři na závodu IBCC ulovili šupináče o váze 30,25...

Obr z Balatonu: Rybáři na závodu IBCC ulovili šupináče o váze 30,25 kilogramů

- Reklama -

Magická hranice znovu prolomena! I na letošním ročníku maďarského závodu IBCC na Balatonu se rybářům povedlo překonat váhovou hranici 30 kilogramů. Dneska závodníci ulovili kapra o váze 30,25 kilo. 

Ilustrační foto: IBCC

Na maďarském jezeře Balaton aktuálně probíhá další ročník obrovského rybářského závodu IBCC. A i v letošním roce závodníci předvádí neskutečné výkony. Někteří rybáři už dokázali přelstít i nefalšované rybí giganty, které by chtěl ulovit nejeden rybář.

 

Nefalšovaný král Balatonu

Během aktuálního ročníku závodníci ulovili už několik kaprů přes 20 kilo váhy. Na toho skutečného kapřího krále jsme si ale museli počkat „až“ do dneška. Ale stálo to za to! Rakouští rybáři z týmu Carpteam Gesa Tirol totiž dokázali ulovit obrovského šupináče o váze 30,25 kilogramů.

Tento rybářský tým závodí na lovném místě číslo 21 (Tihány – Klub Tihány). A když závodníci s rozhodčími zvážili mohutného kapra, tak vypukla obrovská radost. Tohle je prostě ryba snů, která se aktuálně prozatím stává nejtěžší rybou letošního IBCC na Balatonu.

 

Druhý obr o váze přes 26 kilo

Další velmi zajímavou rybou je potom i šupináč o váze 26,65 kilogramů, kterého dokázal zdolat anglický tým Gys Carp Crew. I tomuto rybářskému uskupení se povedlo dostat na břeh nefalšovaného balatonského velikána, ze kterého se tají dech. Nádherná ryba! Rybářský tým Gys Carp Crew chytá na místě číslo 45.

I na letošním ročníku se tradičně daří i českým týmům. Co se týče celkového pořadí: Na aktuálně druhé pozici se drží český tým Carp Servis Václavík, který má na kontě už přes 300 kilo, a na první Lotyše ztrácí necelých 60 kilogramů. Třetí je potom česko-anglický tým Trakker Team. Podívejte se na průběžné pořadí na balatonském IBCC 2022.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -