DomůTrendyRekord kapra z Nových Mlýnů na videu: Mrkněte na 31,5kilogramového šupináče

Rekord kapra z Nových Mlýnů na videu: Mrkněte na 31,5kilogramového šupináče

- Reklama -

Ta zpráva tento týden otřásla česko-slovenským rybářským internetem. Rybář Josef Pavelka dokázal na Nových Mlýnech ulovit kapra o váze 31,55 kilogramů, což je nový rekord této lokality.

Foto: Josef Pavelka

Rybář Josef Pavelka dokázal přelstít nedávný rekord na Nových Mlýnech. Právě jemu se na konci listopadu podařilo přelstít nefalšované pálavské monstrum – kapra o váze 31,55 kilogramů. Není proto divu, že tato zpráva doslova zbořila rybářský internet!

 

Video s pálavským rekordem

Video s obrovským kaprem zveřejnila rybářská firma MIKBAITS na svém YouTube kanále. Právě tady se objevilo video, na které celá kaprařská veřejnost netrpělivě čekala. A není se co divit! Tahle ryba je jasným potvrzením toho, že právě Nové Mlýny jsou TOP kaprařskou lokalitou v České republice.

VIDEO: Pálavský rekord! Takhle vypadal giga šupináč o váze 31,55 kilo

Na videu je patrné, že tenhle kapr patří do kategorie „snových ryb“. Kromě nádherné stavby těla nás na rybě zaujala i perfektní kondice. Podívejte se na ty krásné barvy! Na ty přenádherné ploutve! A na to břicho! Tohle je ryba, za kterou úspěšný rybář Josef Pavelka zaslouží obrovský obdiv!

 

Rozhovor s úspěšným rybářem

S úspěšným rybářem Josefem Pavelkou jsme přinesli i rozhovor o této obrovské rybě. Jak se mu podařilo kapra ulovit? „Lovné místo se nacházelo asi 400 metrů od břehu, kam jsem nástrahy a návnady zavážel na člunu. Hloubka na místě byla okolo 5,5 metru,“ popsal lovné místě šťastný rybář ve zmíněném rozhovoru.

Pak v osudové poledne přišel záběr! „Za rybou jsem vyrazil na člunu, jelikož jsem chytal poblíž překážek a nechtěl jsem kapra urvat. Jakmile jsem se dostal nad rybu, která si odjela asi 20 metrů od lovného místa, tak jsem cítil, že to bude těžká ryba,“ svěřil se rybář Josef Pavelka.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -