DomůAkční nabídkaRybaření na feeder ve tmě: světýlko na špičku prutu svítí až 30...

Rybaření na feeder ve tmě: světýlko na špičku prutu svítí až 30 hodin

- Reklama -

Feeder patří k velmi úspěšným rybolovným metodám. Díky jemnému vybavení je rybář schopný přelstít hromadu ryb během krátké chvíle. Jak ale chytat na feeder za tmy, když je špatná viditelnost?

Řešení je naprosto jednoduché! Rybářská značka iBITE totiž na česko-slovenský trh dodává šikovná světýlka, která stačí připnout na špičku jemného prutu. V tu chvíli má rybář jistotu, že uvidí i ten nejjemnější záběr od ryby i za té nejhorší viditelnosti. Pojďme se na tuhle vychytávku podívat blíže.

 

Světlo na špičku IBITE MS Light

Zažili jste to taky při rybaření na feeder? Sotva se začíná stmívat, začnou být ryby neuvěřitelně aktivní. V tu chvíli tak začne rybář vymýšlet všechny možné způsoby, aby mohl chytat i za černočerné tmy. Přitom existuje tohle jednoduché řešení. Světlo na špičku prutu najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Na rybářském trhu lze najít praktická světýlka na špičku prutu, která stačí s pomocí praktického konektoru připevnit k udici. V tu chvíli rybář uvidí každý pohyb špičky! To v praxi znamená: ve chvíli, kdy na jemný feederový prut připevníme toto světýlko, tak v momentě záběru se začne pohybovat. Takže rybář může pohotově zaseknout.

Firma IBITE na rybářský trh dodává několik variant těchto světel. Třeba toto konkrétní světýlko o nižší hmotnosti mohou rybáři využívat i při chytání na velmi jemné špičky na feeder. A přitom může být rybář stoprocentně v klidu, že váha světýlka nijak zvláště negativně neovlivní funkci špičky při lovu.

Do tohoto světýlka se dávají 435 baterie, které slibují bezproblémové používání. Velkou výhodou je, že tato baterie vydrží svítit 30 hodin (i více), takže rybář se může těšit na dlouhodobé používání. Náhradní baterie si pak lze za pár korun dokoupit, takže rybář si může vytvořit i početnou zásobu na déletrvající výpravy za rybami.

Chytáte rádi ryby na feeder i ve tmě? Tak už přestaňte používat nepraktická chemická světýlka s nízkou životností. A pořiďte si světýlko na špičku prutu, které bude svítit zatraceně dlouhou dobu. S touhle vychytávkou si prostě parádně zachytáte i za hodně špatné viditelnosti. Světýlka na špičku prutu najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Světlo na špičku IBITE UB Light MAXI

Rybáři, kteří chytají na tvrdší špičky na feeder, anebo na klasické pruty na ryby, pak můžou ocenit levnější typy světel na špičku prutu od rybářské značky IBITE. Tato světla fungují na stejném principu jako výše představený model. Světla na špičku prutu najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Ano, tato větší světla, která mají vyšší hmotnost, využívají například rybáři při lovu kaprů, kteří neradi používají „upištěné“ hlásiče. Výhodou je super nízká hmotnost, takže rybář s sebou nemusí k vodě tahat rozměrný kufřík s touto elektronikou. Stačí prostě připnout světlo, a vše je připraveno k lovu!

Rybáři si tato světla na špičku prutu mohou vybírat ve dvou barevných provedeních. První variantou je červené světlo, které je perfektně viditelné snad za každých podmínek. I když panuje velmi černočerná tma, anebo hustá mlha, tak červenou spolehlivě uvidíte!

Druhým zbarvením je zelená. Tato varianta nabízí méně „křiklavé zbarvení“, které je ale rovněž suprově viditelné. Ona skvělá viditelnost je dána tím, že LED bateriový systém na těchto světýlcích vydává opravdu silný světelný signál. Takže rybář se může spolehnout, že mu neunikne žádný záběr od ryby.

Jestli si chcete za tmy zachytat, aniž byste museli používat rozměrnější elektroniku na ryby, pak se určitě podívejte na tato světýlka na špičku prutu. Jedná se o perfektní variantu pro ty rybáře, kteří chtějí chytat co nejjednodušeji, přitom ale maximálně efektivně! Světýlka na špičku prutu najdete na e-shopu PARYS za super ceny!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -