DomůAkční nabídkaRybaření na krmítko: TOP 3 suroviny do krmení, které zvyšují počet záběrů

Rybaření na krmítko: TOP 3 suroviny do krmení, které zvyšují počet záběrů

- Reklama -

Rybaření na krmítko patří v našich končinách k nejvíce populárním rybolovným metodám. Právě při tomhle rybaření je klíčovým faktorem úspěchu použitá návnada. Jak naše krmení na ryby vylepšit?

Pokud rybář připraví kvalitní krmení na ryby, pak může počítat s vyšším zájmem ryb, který se projeví ve větším počtu záběrů. Bacha! Teď nemáme na mysli, že si musíte koupit to nejdražší krmení na ryby. To ani náhodou! Na trhu jsou suroviny, které stojí pár korun, přitom výrazným způsobem vylepšují návnadu. Co to je za suroviny?

Tři ulovení kapři na mokré podložce pod ryby

 

Sušenky MVDE Biscuit Madeira

Tohle je geniální surovina od špičkové belgické firmy MVDE, která vyrábí ty nejlepší krmné směsi na ryby. A právě rybáři si od této specializované společnosti velmi oblíbili surovinu, která se jmenuje Biscuit Madeira. Tuhle přísadu do krmení najdete na e-shopu distributora MVDE  za super cenu.

Co je to je za surovinu? Jedná se o typickou belgickou sušenku s unikátní vůní. Ano! Tahle surovina má krásně jemnou sladkou vůni, která se skvěle šíří ve vodě za každých podmínek. Rybář tak může velmi jednoduše vylepšit vlastnosti krmení, kdy stačí do základní směsi přidat požadované množství této suroviny.

Obecně se doporučuje do krmení přidat 20 % Biscuit Madeira. Ovšem třeba závodníci dávají až 30 nebo 40 %, aby krmení mělo výraznější nádech. Protože jak je známo, ryby mají sladkou vůni obzvlášť v oblibě, takže spolehlivě na ni reagují. Surovinu Biscuit Madeira najdete na e-shopu distributora MVDE  za super cenu.

 

Práškové posilovače do krmení

Extra populární práškové atraktory mezi česko-slovenskými rybáři. Proč? Protože nabízí hned několik výhod. Zaprvé: tyto práškové atraktory jsou k dostání za super nízkou cenu na e-shopu distributora MVDE .

Rybář sype voňavý práškový atraktor do krmení na ryby

Velké plus vidíme v nabídce příchutí. Rybáři si totiž mohou vybrat jak ze sladkých (např. karamel), tak i masových (např. krev) příchutí. K dostání jsou pak i nezvyklé práškové atraktory typu fenyklu, anebo tradiční trumfy v podobě anýzu.

Rybáři tyto práškové atraktory velmi rádi používají i proto, že s jejich pomocí vylepší velkou spoustu krmení. Jedná se o to, že 250gramový pytlík vystačí pro vylepšení až 10 kilogramů krmení. Je ale pravdou, že například závodníci ve feederu nebo v plavané dávají práškový atrkator do 5 kilo krmení, aby návnada měla silnější vůni nebo pach.

Krvavý atraktor do krmení na ryby, který se sype do krmení

Jak prášek používat? Určitě jej nejprve nasypejte do suchého krmení, a pak všechno pořádně promíchejte. Následně pak do promíchaného krmení s práškovým atraktorem lze zalít vodou. Kdybyste totiž práškový atraktor nasypali do navlhčené návnady, pak byste krmení nepromíchali. Práškové atraktory nejrůznějších druhů najdete na e-shopu distributora MVDE .  

 

Moučka MVDE Coco Belge

Surovina do krmení na ryby, kterou používají skuteční rybářští fajnšmekři. Jedná se o nadupanou moučku z kokosového ořechu, která dokáže posunout vlastnosti krmení o několik levelů výše. Speciální moučku do krmení najdete na e-shopu distributora MVDE .

Tato moučka má jednak velmi atraktivní exotické aroma, které dá krmení lákavý „ocas“. Moučkou lze vylepšovat nejrůznější krmné směsi na ryby, aby měla ještě lákavější vůni. Tato surovina pak perfektně funguje ve sladkých návnadách, které rybáři zalévají třeba melasou nebo sladkým boosterem.

Kromě toho ale tato moučka slibuje ještě jednu výhodu. Jakou? Moučka z kokosového ořechu urychluje trávení ryb, k tomu ale ještě posiluje u ryb chuť ke žravosti. Proto právě tuhle moučku používají například závodníci při lovu na feeder nebo plavanou. Parádní věc!  

Zdroj a ilustrační foto: MVDE

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -