DomůNovinkyRybáři mají nový svazový revír, který leží v zaniklé obci! Kde ho najdete?

Rybáři mají nový svazový revír, který leží v zaniklé obci! Kde ho najdete?

- Reklama -

Severočeský územní svaz informoval rybářskou veřejnost o tom, že otevřel nový svazový revír v zaniklé obci Židovice u Bečova jen kousíček od Mostu. Jedná se o více jak dvouhektarovou vodu, která je zasazena v unikátním prostředí. Rybáři také informovali, že na revíru proběhlo už prvotní zarybnění. O tuto novou svazovou vodu se bude starat MO Most.

Foto: Severočeský ÚS

Ze zveřejněných fotografií je patrné, že severočeští rybáři se mají na co těšit! Nová mimopstruhová svazová voda Židovice je zasazena v krásném prostředí, kdy se nedaleko ní rozprostírají i lesy, břehy jsou pak zarostlé vodní vegetací. Tady prostě rybáři najdou tolik vytoužený klid a pohodu. Číslo nového svazového revíru je 06441156.

MAPA: Tady najdete nový revír Židovice

Rozloha nového svazového revíru je 2,2 hektarů. Tato vodní nádrž leží v dnes již zaniklé obci Židovice, a právě proto se tento revír takto jmenuje. Severočeský územní svaz láká rybáře na novou vodu i tím, že v revíru proběhlo první nasazovaní. O tento nový mimopstruhový revír se bude starat místní organizace z Mostu.

Severočeský územní svaz připomněl, že v minulém roce získal 7 nových lokalit, ke kterým přidal právě tuto novou vodu. „V minulém roce se stalo součástí celosvazového rybolovu v Severočeském územním svazu 7 nových mimopstruhových revírů o celkové rozloze 17,54 ha, v letošním roce tedy přibyla nádrž další,“ uvedl Severočeský územní svaz.

Tohle by ale v žádném případě neměla být „konečná“. Severočeský územní svaz se nechal slyšet, že se snaží získat nové lokality. „Věříme, že i v následujících letech budeme moci rybáře potěšit také dalšími novými revíry, o které aktuálně usilujeme,“ nastínili severočeští rybáři další plány.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -