DomůAkční nabídkaVýprodej navijáků: Kvalitní kaprové navijáky za rozumné ceny, mají japonskou brzdu

Výprodej navijáků: Kvalitní kaprové navijáky za rozumné ceny, mají japonskou brzdu

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výhodný výprodej kaprových navijáků od renomované firmy OKUMA. Právě nyní si rybáři mohou obstarat tyto levné navijáky na kapry za super cenu.

Ilustrační foto: PARYS

Tyto kaprové navijáky nabízí celou řadu předností, díky kterým se hodí na drtivou většinu tuzemských revírů. Navijáky na kapry v takové kvalitě za takové peníze budete hledat jen těžko. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Levné navijáky na kapry OKUMA Custom C 7000 FD

Perfektní naviják na kapry, který je aktuálně k dostání ve výhodné akce 1+1 ZDARMA. Takže pokud si rybář cenu vydělí dvěma, pak je výsledná částka za jeden naviják opravdu hodně lákavá! Super! I když jsou tyto levné navijáky na kapry OKUMA k dostání za fakt nízkou cenu, tak přesto nabízí hodně nadupané vlastnosti a vysokou kvalitu. Zlevněné navijáky OKUMA jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Čím začít? Nejprve se asi podívejme na kvalitně zpracované grafitové tělo. Tento materiál je odolný vůči korozi, takže navijáky budou dlouhodobě a spolehlivě sloužit i v těžkých podmínkách. Grafit je navíc fakt odolný, takže mu nedělají náročné podmínky při rybaření žádné potíže. Navíc, tento materiál nabízí i nízkou hmotnost, takže výsledná váha navijáku je velmi příznivá (607 gramů).

K té odolnosti a dlouhodobé výdrži tohoto stroje napomáhá i speciální vychytávka, která se jmenuje Cyclonic Flow Rotor. Jde o to, že tento speciální rotor je navržený tak, aby vytvářel cyklonické vzduchové proudění, které napomáhá k rychlejšímu vysušení stroje v jeho vnitřku. Tohle taky napomáhá k tomu, že v navijáku nevzniká koroze.

Velmi výraznou předností tohoto kaprového stroje je potom jeho brzda. Na těchto navijácích najdeme multidiskovou japonskou brzdu, která naprosto spolehlivě reaguje i na ten nejjemnější pohyb ze strany rybáře. Takže například zdolávání divokého kapra, který se neustále snaží dostat od břehu, je mnohem komfortnější, a ve výsledku úspěšnější. Brzda navijáku se velmi dobře ovládá díky rozměrnému ovladači, se kterým se pohodlně manipuluje i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce, a kdy všechno klouže.

Uvnitř navijáku najdeme 3 kuličková a 1 válečkové ložisko, které dohromady zaručují to, že naviják bude „šlapat jako švýcarské hodinky“. Právě pravidelný a precizní chod navijáku je jeho velkou předností. Tento stroj tak například na cívku ukládá (téměř) jakýkoliv navazovací materiál s největší přesností, takže na cívce nevznikají nepříjemné obloučky a nerovnosti. Převodový poměr je 4,8:1.

Co se týče kapacity cívky: Na cívku se u modelu C 7000 vleze 325 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Takže tento naviják je vhodný spíše na menší a střední vody, na kterých není nutné vyvážet několik stovek metrů daleko. Hodně rybářů tyto navijáky velmi rádi používají například na řekách, anebo třeba i při chytání kaprů z lodi. K navijáku se dává grafitová náhradní cívka…

Jaký naviják na kapry vybrat? Pokud právě hledáte TOP naviják na kapry, za který ale nedáte přemrštěnou částku, pak jste ho právě našli. Tyto kaprové navijáky OKUMA Custom C 7000 FD nabízí opravdu prvotřídní zpracování a vlastnosti. A přitom nestojí „půlku výplaty“. Podobný naviják na kapry, který nabídne takový poměr cena/výkon/kvalita, budete shánět jen těžko. Navijáky OKUMA ve slevě jsou k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -