DomůNovinkyRybáři otevírají nový svazový revír kousek od Prahy, nabízí malebné prostředí

Rybáři otevírají nový svazový revír kousek od Prahy, nabízí malebné prostředí

- Reklama -

Středočeský územní svaz informoval o tom, že otevře svazový revír nedaleko Prahy. Rybáři z metropole mohou být u vody za pár desítek minut. Revír kromě atraktivní obsádky nabízí i krásné prostředí. 

Foto: Středočeský územní svaz

Už na únorovém zasedání výboru Středočeského územního svazu byla zveřejněna informace, že od 1. dubna 2022 vejde v platnost vyhlášení nového revíru Trnovatka (411 207). Co to je za revír? Jde o malebnou pískovnu o rozloze 1 hektar, která se nachází v Pískové Lhotě kousek od Kolína.

 

Nádherná voda v malebné krajině

Nový středočeský revír Trnovatka v Pískové Lhotě udělá radost zejména těm rybářům, kteří hledají naprostý klid. Z fotografií je totiž patrné, že tato voda se rozprostírá v malebné krajině, kde si rybář užije nejen krásné rybaření, ale dočká se i zaslouženého odpočinku. Navíc připomínáme, tahle voda je jen několik desítek minut od Prahy.

„Na revíru kromě RŘ platí BPVRP Středočeského územního svazu (str. 28-30 ve středočeských popisech revírů, str. 62-64 CS popisy),“ uvedl Středočeský územní svaz na webu. Pokud si tedy chcete užít pohodové rybaření na krásném revíru, pak jste od dubna vítáni.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -