DomůNovinkyRybářka chytila gigantického kapra. Luxusní šupináč vážil přes 30 kilogramů

Rybářka chytila gigantického kapra. Luxusní šupináč vážil přes 30 kilogramů

- Reklama -

Rybařina už není pouze výsadou mužů. V rybářských řadách se začíná objevovat čím dál více žen. A ty také umí chytat krásné kapry. Jako třeba Laura Marijnová, která chytila kapra přes 30 kilo váhy. 

Ilustrační foto: InRybar.cz

O úlovku rybářky Laury Marijnové informoval nizozemský rybářský magazín kwo.nl. Ten zveřejnil fotografii obrovského kapra, kterého rybářka dokázal vytáhnout na břeh. Tento úlovek je tak dalším „důkazem“, že i ženy jsou velmi šikovnými rybářkami, které mohou pomýšlet na ty nejtěžší ryby.

 

Rybářka velkého kapra ulovila ve Francii

Cesta k velkému kaprovi je pořádná dřina. Své o tom ví právě i Laura Marijnová, která se vydala za kapry do Francie. Tato země je sice na gigantické kapry opravdu bohatá, ovšem jejich ulovení není vůbec nic jednoduchého. Pak ale přišel osudový okamžik, a rybářka se tak mohla setkat s životním šupináčem.

Zmíněný web kwo.nl uvedl, že tento kapr přišel „po dlouhé a tvrdé práci“. Ale všechna dřina se vyplatila, protože rybářka dokázala zdolat kapra, který přesáhl magickou hranici 30 kilogramů. „Na mohutném Lac du Der se jí podařilo ulovit 31kilogramového šupináče,“ uvedl magazín kwo.nl.

Znova: i tato rybářka tak dokázala, že i ženy jsou schopné chytat ty největší a nejtěžší kapry. A je jen dobře, že rybaření je i u žen stále více a více populárnější koníček. Dočkáme se v dalších měsících nějakého dalšího zajímavého „ženského úlovku“?

 

Velkého kapra chytila i polská rybářka

Nádherného kapra nedávno ulovila také polská rybářka Kasia Kozlowska. Té se povedlo na severu Polska ulovit obrovského lysce o váze 29,7 kilogramů. Souboj s rybou nebyl vůbec jednoduchý, protože kapr zajel do vázky.

Rybářka ale nezpanikařila. Prut nechala chvíli v klidu a čekala, až ryba vyjede. A to se po chvíli skutečně stalo! Rybářka tak mohla pokračovat ve zdolávání. Jenže ani v tu chvíli nebylo vyhráno, protože kapr se zamotal od okolních udic. Nakonec ale všechno dobře dopadlo. A rybářka dokázala gigantického lysce dostat až do podběráku. O velkém kaprovi jsme psali v tomto článku

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -