DomůAkční nabídkaVýprodej boilies: výrazná sleva na boilies JET FISH, rybáři hodně ušetří

Výprodej boilies: výrazná sleva na boilies JET FISH, rybáři hodně ušetří

- Reklama -

Luxusní slevovou akci si připravil český e-shop ZFish, na kterém kromě levného rybářského vybavení, najdete také zlevněné boilies JET FISH. Doplňte si zásoby pro podzimní lov kaprů za super ceny. 

Ilustrační foto: ZFish

Aktuální podmínky jsou „zlatým hřebem“ rybářské sezóny. Teploty už citelně padají níže, takže ryby se shání po potravě, která jim dodá tolik potřebné zásoby živin na nadcházející zimu. Mezi nejvyhledávanější potravu patří jednoznačně živočišné „složky“.

Proto jsou na podzim tolik oblíbené masové nástrahy. Právě ty obsahují celou řadu atraktivních surovin, které mají vysokou nutriční hodnotu. A na to kapři spolehlivě reagují! Jestli hledáte opravdu kvalitní masové nástrahy za pár korun, pak se podívejte na nabídku e-shopu ZFish, na kterém najdete zlevněné nástrahy od firmy JET FISH.

 

Boilies JET FISH SupraFish

Velmi populární boilies od firmy JET FISH, které si rybáři oblíbili zejména díky příznivé ceně. Proto jej využívají nejen k samotnému rybolovu, ale také ke krmení. Kvalitní boilies SuperFish od JET FISH aktuálně najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízkou cenu.

I když toto boilies je opravdu cenově dostupné, přesto jde o velmi kvalitní produkt. V boilies totiž najdeme celou řadu kvalitních rybích mouček, které ve vodním prostředí vydávají výrazné potravní signály. Kromě těchto mouček ale v kuličkách najdeme i extrudované ptačí zoby, mléčné proteiny nebo extrakty.

Zcela zásadními surovinami v boilies JET FISH SupraFish jsou také tekutá játra a lososový olej. Díky tomu tyto kuličky tak po vhození do vody začnou vydávat ještě koncentrovanější pachovou stopu. A ta dokáže kapry přilákat i z větší vzdálenosti.

Aktuálně si rybáři mohou tyto zlevněné kuličky vybrat v populárním průměru 24 mm, který je vhodný při déletrvajícím rybaření. Boilies o takové velikosti totiž vydrží ve vodě delší dobu, a to i tam, kde je vyšší výskyt „bílé ryby“ nebo menších kaprů. Zároveň jde ale větší kuličky rozkrájet, takže z nich lze vytvořit atraktivní krmení pro rychlejší chytání.

Boilies SupraFish jsou vynikající kuličky plné atraktivních surovin. V této nástraze najdeme celou řadu TOP surovin, a přitom cena boilies od JET FISH je opravdu mimořádně výhodná! Zlevněné boilies SupraFish aktuálně najdete na e-shopu ZFish.cz za super nízkou cenu.

 

Boilies JET FISH Legend Range

Tohle jsou jedny z nejpopulárnějších kuliček „z dílny“ Jaroslava Těšínského. Jde o to, že právě boilies Legend Range obsahuje celou řadu atraktivních surovin, které dokážou spolehlivě pracovat i za velmi nízkých teplot. Zlevněné boilies Legend Range nyní najdete na e-shopu ZFish.cz  za super nízkou cenu.

Co v tomto boilies najdeme? Základ těchto kuliček je ve velmi kvalitní směsi, která obsahuje celou řadu atraktivních surovin. Vše je potom doplněno špičkovými amino complexy, extrakty a esenciálními oleji. Výsledek je potom fantastický! Tyto kuličky mají „na kontě“ velký počet obrovských kaprů nejen na českých, ale i zahraničních vodách.

Zlevněné boilies si rybáři mohou vybrat hned v několika příchutích. Naším tipem je jednoznačně příchuť švestka/česnek. Proč? Zaprvé: tato příchuť je k dostání za nejlepší cenu, kdy rybář za kilogram kvalitního boilies nezaplatí přemrštěnou částku. A dalším důvodem je, že tato příchuť má vynikající výsledky při lovu kaprů.

Pokud aktuálně hledáte tu nejlepší nástrahu na podzimní kapry, pak se rozhodně podívejte na toto boilies od české firmy JET FISH. Jde o výbornou nástrahu, která je jako dělaná do aktuálních podmínek. A navíc je k dostání za super peníze! Zlevněné boilies najdete na e-shopu ZFish.cz .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -