DomůAkční nabídkaRybářská invaze: Němci milují české nástrahy, na které chytají kapry přes 30...

Rybářská invaze: Němci milují české nástrahy, na které chytají kapry přes 30 kilo

- Reklama -

Česká firma LK Baits od ostříleného kapraře Lukáše Krásy zažívá snovou sezónu! Po úspěšném spuštění výroby nové nástrahy NUTRIGO začínají jeho práci oceňovat v zahraničí.

Redakce InRybar.cz, ilustrační foto: LK Baits

Aktuálně velmi zajímavou „baštou“ české firmy je Německo. Právě do německých obchodů a e-shopů míří nemalé množství českých nástrah, a to i do těch největších! Navíc, němečtí rybáři mají na NUTRIGO velmi zajímavé úspěchy! Proto se není čemu divit, že tuhle nástrahu zkoumal i prestižní německý magazín CarpZilla.

Aktuálně nejžhavější zprávou je, že česká nástraha NUTRIGO  se dostala do dalšího prestižního rybářského magazínu. Po představení této nástrahy v anglickém magazínu Carpology se tentokrát objevila v německém magazínu CarpZilla, což je pro českého výrobce obrovská čest a odměna za jeho práci. A zdá se, že německé rybáře NUTRIGO hodně zaujalo, což prozrazují například i komentáře pod videem od CarpZilla.

VIDEO: Česká nástraha NUTRIGO v CarpZilla

Dalším dobrým signálem pro Lukáše Krásu je to, že o jeho nástrahy je v Německu nebývalý zájem. Už před několika měsíci přeloučská firma LK Baits informovala o tom, že jejich nástrahy putují do největších rybářských potřeb v Německu. A odbyt na německém trhu neklesá, spíše naopak! Nástrahy LK Baits se objevují v dalších a dalších prodejnách (nejen) v Německu. 

Samozřejmě, hlavní vizitkou pro rybářskou firmu jsou úlovky. A na ty si například němečtí rybáři nemůžou stěžovat. Jeden z německých rybářů do Přelouče například poslal fotografii uloveného kapra o váze 30 kilogramů, který zabral na populární NUTRIGO Mango . Zdá se tedy, že tato nástraha s tekutým středem velkým rybám moc chutná!

Těch fotek z Německa ale míří do České republiky neskutečné množství! Dalším zajímavým kaprem byl třeba tenhle „kopačák“ od německého rybáře Uwe Gonewolda, který rovněž zabral na NUTRIGO. Kapr měl neskutečnou stavbu těla, a pokud se téhle rybě bude dařit, pak to bude hodně zajímavý exemplář!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -