DomůNovinkyRybářská práce snů? Velká rybářská firma hledá „markeťáka“ pro Česko a Slovensko

Rybářská práce snů? Velká rybářská firma hledá „markeťáka“ pro Česko a Slovensko

- Reklama -

Rybáři u vody častokrát mluví o tom, že by byli rádi, kdyby se jejich životní koníček stal zároveň i zaměstnáním. Teď mají zájemci o takovou práci velkou šanci! Velká rybářská firma Svendsen Sport, pod kterou spadá celá řada věhlasných značek, hledá pro česko-slovenský trh „markeťáka“. Ten by měl samozřejmě umět celou řadu dovedností, ovšem pokud bude ideálním kandidátem, pak může získat velmi zajímavou práci…

Ilustrační foto: Savage Gear 

Nová pracovní pozice, kterou společnost Svendsen Sport nabízí, bude hodně dynamická, a rybář se při téhle práci nebude nikdy nudit. Třeba už jen proto, že společnost požaduje, aby měl rybář přehled ve všech rybolovných disciplínách, kterými se zaobírá.

„Správným kandidátem je nadšený a energický týmový hráč, který se dokáže přizpůsobit rychlému prostředí našeho oboru a je obeznámen s požadavky marketingové podpory. Chceme si zajistit pozici lídra ve všech rybářských disciplínách, a to nejen kvalitou našich produktů, ale také kvalitou médií. Musíte být někým, kdo je kreativní a myslí dopředu, stejně jako vysoce organizovaný a schopný zvládnout projekty ve všech rybářských disciplínách a měnících se stylech,“ stojí na „náborovém“ plakátu ze Svendsen Sport.   

Tato práce bude opravdu hodně vhodná pro takového člověka, který rád poznává nové věci, a který třeba rád cestuje. „Buďte flexibilní v pracovní době, tato pozice může vyžadovat dlouhé dny, víkendy a přenocování s možností cestování,“ píše se v inzerátu Svendsen Sport.

Co vlastně tato zajímavá společnost na rybářském trhu dělá? „Svendsen Sport uvádí na trh širokou škálu značek, jako jsou Okuma, Ron Thompson, Scierra, Savage Gear, Prologic, Imax, Lenz Optics, Water Wolf, DAM, Quick, Effzett, MADCAT a MAD ve všech evropských zemích,“ píše se na webu společnosti. 

 

Kam se hlásit?

Myslíte si, že by vás tato práce bavila, a že byste byli ideálním kandidátem? Pak můžete zkusit své štěstí, a třeba se rozhodnete ke změně zaměstnání, a vlastně i životního stylu. Jak se o tuto zajímavou práci přihlásit?

K přihlášce je dobré přidat ukázku práce v oboru marketingu, a vše posílejte na email stanislav.odvarka@svendsen-sport.com.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -