DomůAkční nabídkaStolní udírna ryby za pár korun: Jednoduché uzení ryb, které zvládne úplně...

Stolní udírna ryby za pár korun: Jednoduché uzení ryb, které zvládne úplně každý

- Reklama -

Uzené ryby patří k největším pochoutkám! Takto připravené ryby mívají rádi i ti lidé, kteří by se jinak rybího masa ani nedotkli. Věděli jste ale, že pro uzenou rybu nemusíte jen do obchodu?

Ilustrační foto: PARYS

Ne! I v pohodlí domova si můžete vyudit chutnou rybu, přičemž nepotřebujete klasickou udírnu na zahradě. V čem teda rybí maso vyudit? K tomu perfektně poslouží stolní udírna na ryby, která slibuje jednoduché uzení ryb během chvilky…

Od uzení ryb hodně lidí odrazovalo to, že prostě neměli v čem rybí maso vyudit. Přece jen: Ne každý má na zahradě klasickou udírnu, a ne každý má zahradu, na které by mohla stát klasická udírna. Ono to jde ale i mnohem jednodušeji a rychleji! Na rybářském trhu jsou k dostání stolní udírny na ryby, které jsou dostupné za pár korun. Přitom vyuzená ryba z takového zařízení chutná fakt skvěle! Takové jednoduché uzení ryb si velmi rychle zamilujete…

 

Stolní udírna na ryby Ron Thompson Smoke Oven Deluxe L

Perfektní stolní udírna od značky Ron Thompson patří k velmi oblíbeným „parťákům“ při uzení ryb. Tohle zařízení slibuje velmi jednoduché uzení, které netrvá nikterak dlouho. Navíc! Použití udírny je opravdu naprosto jednoduché a rychlé. Stolní udírna je dostupná na e-shopu PARYS.

Stolní udírna na ryby Ron Thompson je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání. Pokud se rybář bude k udírně chovat „slušně“, pak vyudí velké množství masa. Při použití udírny dbejte na bezpečnost! Zařízení vždy mějte na rovné ploše, aby se udírna nepřevrhla. A dávejte pozor na to, že udírna je při použití horká!

Jak tato jednoduchá udírna vlastně funguje? Jednoduchá udírna se skládá z několika částí. Základem je stabilní podstavec, do kterého se dávají i hořáky s hořlavou látkou. Právě tenhle systém slouží k tomu, aby byla v udírně optimální teplota, kterou pro vyuzení rybího masa budeme potřebovat. Následně se do hlavní mísy nasype optimální vrstva pilin. A na tyto piliny se pak umisťuje odkapávací tác, nad který připevníme rošty. A máme hotovo!

Toto použití nám zaručuje rychlé a jednoduché uzení ryb, které netrvá nikterak dlouho. Díky naprosto jednoduchému použití této udírny lze toto zařízení používat nejen na zahradě nebo balkóně, ale hodně lidí si udírnu bere i na cesty. Například přímo k vodě, anebo na jiný typ dovolené. Není se co divit! Díky jednoduchému použití je toto uzení opravdu velmi příjemným zpestřením „kuchyňského stereotypu“.

VIDEO: Na jakém principu funguje stolní udírna?

Díky použitým materiálům, ze kterých je tato udírna na ryby vyrobena, je toto zařízení velmi snadno omyvatelné. Takže údržba udírny je nádherně jednoduchá a rychlá. S udírnou manipulujte vždy až v tu chvíli, kdy je vychladlá, abyste se neporanili. Pozor na to!

Máte rádi uzené ryby? Pokud je odpověď ano, pak se rozhodně podívejte na tuto jednoduchou a skladnou udírnu na ryby. Právě stolní udírna na ryby Ron Thompson je vynikajícím zařízením pro rychlé uzení ryb, kdy není nutné „rozpalovat“ velké zařízení. Tohle uzení trvá jen chvíli, a přitom výsledek v podobě chutné ryby je famózní! Stolní udírna na ryby je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -