skingbranding-banner

Rybářské přednášky: Získejte informace od zkušených rybářů!


Pro začínající rybáře mají informace od zkušenějších kolegů cenu zlata. Mnohdy jim napomůžou k získání důležitých poznatků, které je nasměrují k pochopení důležitých základů rybařiny. Kam si ale pro takové rady dojít? Zkuste navštívit rybářské přednášky, které pořádají rybářské firmy.

 

Jednu takovou přednášku jsem osobně navštívil a musím říci, že pro začínající rybáře byla bohatá na zajímavé informace z rybářské praxe.

Na začátku února přijeli do frýdecké restaurace zástupci firmy Jet Fish v čele s pány Jardou Dufkem a Jardou Těšínským. Tamním rybářům přivezli zajímavou prezentaci o lovu ryb, jež byla velice pestrá na atraktivní témata o lovu kaprů.

Vítejte!

Celé sezení zahájil Jarda Dufek se svou prezentací o lovu kaprů na řekách. Rybářům předával zajímavé informace, které přiblížily posluchačům, kde na tekoucích vodách lokalizovat ryby. Druhou část přednášky měl pod taktovkou Jarda Těšínský. Ten zprvu mluvil o problematice lovu kaprů v krátkém časovém období. Poté začal hovořit o dlouhodobém rybaření v zahraničí. Poslední část přednášky patřila svazovým vodám a slovo si vzal opět Jarda Dufek.

O přestávkách, mezi přednáškami, měli návštěvníci možnost se seznámit s novinkami pelhřimovské firmy nebo si popovídat s rybáři, kteří zde prezentovali své zkušenosti a doplnit tak chybějící informace.

Výstava v Brně

Pokud byste rádi navštívili některou z přednášek, ale nikde poblíž žádná firma nic nechystá, zkuste se zastavit na výstavě Rybaření v Brně. Zde pod jednou střechou najdete všechny rybolovné techniky i s odborníky, kteří se jim věnují. Máte jedinečnou možnost s nimi prohodit pár slov a pokusit se získat informace, které potřebujete.

Tradicí jsou i odborné přednášky rybářských specialistů na různorodá témata, která by vás mohla zajímat. Proto neváhejte a vyrazte do Brna!

 

Mohlo by vás zajímat

Organizátoři výstavy Rybaření 2013 již zveřejnili předběžný doprovodný program. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých přednášek, které můžete navštívit.

 

Čtvrtek (7. 3. 2013)

11:45 – L. Roza: Muškařské závody a MS ve Slovinsku 2012

16:00 – L. Novotný: Lov kaprů na Labi a v zahraničí

 

Pátek (8. 3. 2013)

10:45 – M. Blažek: Lov velkých kaprů na svazových vodách

13:00 – M. Blecha, Jiří Matej: Základy plavané

 

Sobota (9. 3. 2013)

10: 45 – T. Blažek: Lov velkých kaprů z lodi v zahraničí

16:00 – J. Vágner: Přednáška z cest

 

Neděle (10. 3. 2013)

10:45 – J. Dufek: Lov velkých kelerů přívlačí

Autor: Viktor Krus

Nové články v rubrice

Lov ryb na položenou: Jednoduché a účinné montáže na ryby! Nekomplikujte to!

admin | přečteno: 3601x | 1.03.2018 | Žádné komentáře

Hodně začínajících rybářů se mě ptá, jak navázat ideální montáž. …

Skvělá práce: Ocenění nejlepších rybářských kroužků, vedoucích i sportovců z řad dětí a mládeže

admin | přečteno: 477x | 2.01.2018 | Žádné komentáře

Rybářské kroužky z MO Čáslav a z MO Rožmitál pod Třemšínem se …

PRO RODIČE: Rybáři z Kladrub otevírají nový rybářský kroužek pro děti. Je zdarma!

admin | přečteno: 1773x | 8.11.2016 | Žádné komentáře

Rybářská organizace handicapovaných rybářů z Kladrub hledá malé rybáře, kteří se …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.