DomůAkční nabídkaNávrat ke kořenům? Firma LK Baits začala prodávat kolínka na ryby ve...

Návrat ke kořenům? Firma LK Baits začala prodávat kolínka na ryby ve 4 příchutích

- Reklama -

Firma LK Baits od zkušeného rybáře Lukáše Krásy představila zajímavou novinku pro rok 2022. Jde o nástrahu, kterou rybáři používají od nepaměti – kolínka na ryby. Akorát LK Baits je vylepšilo.

Ilustrační foto: LK Baits

Kolínka na ryby jsou velmi oblíbenou nástrahou při rybaření na klasické krmítko. Právě tato nástraha nabízí obrovskou zábavu, protože na ni berou snad všechny druhy ryb. Přeloučská firma LK Baits už v minulosti předvedla, že tradiční nástrahy „přepracuje“ do moderní podoby. A to samé platí u těchto obalovaných kolínek.

 

Kolínka na ryby LK Baits CUC! Macaroni

Návrat ne kořenům! Jinak tuhle nástrahu nelze charakterizovat. Kolínka na ryby jsou osvědčenou nástrahou na ryby, kterou rybáři používají dlouhé sezóny. Teď si ale kolínka na ryby vzali „do parády“ lidé z LK Baits, kteří je vylepšili. A dali této nástraze hned několik vlastností, díky kterým jsou při rybaření ještě účinnější. Kolínka na ryby jsou k vidění na e-shopu LK Baits .  

Začneme asi tím, že tato kolínka na ryby jsou vyrobena ze speciálního těsta, které je „vybalancované“. Díky tomu tak tato kolínka na ryby mají jedinečné vlastnosti ve vodním prostředí, kdy se vznáší v podvodních proudech. Takže se chovají na lovném místě přirozeněji. Tohle je důležité zejména ve chvíli, kdy jsou u nástrahy zkušenější ryby.

Další obrovskou předností této nástrahy od LK Baits je to, že má opravdu hodně silné aroma. Kolínka na ryby LK Baits CUC! Macaroni jsou k dostání ve 4 osvědčených příchutích, které spolehlivě fungují. Rybáři si tato kolínka na ryby mohou vybrat v sladkém, medovém provedení. Anebo třeba v jahodové příchuti. Tyto sladké příchutě patří k úspěšným „zbraním“ zejména na jaře.

Absolutní „bombou“ je i varianta tutti-frutti, která nabízí opravdu výrazné ovocné aroma. Tohle je paráda! Naším favoritem jsou ale česneková kolínka, která mají ostrý odér, který se spolehlivě šíří i ve studené vodě. Tohle je perfektní nástraha na začátek rybářské sezóny!

 

Tuhle nástrahu nejde přehlédnout

Samozřejmě, aby tato nástraha skvěle fungovala při lovu kaprů a jiných ryb, tak vývojáři mysleli opravdu na všechno. Třeba i na výrazné barvy. Právě výrazné zbarvení je důležitým faktorem, protože třeba kapři vidí dobře kontrastní věci. Takže když na tmavé a zanesené dno nahodíme výraznou nástrahu, kapr si ji může rychleji všimnout.

Proto medová kolínka na ryby mají výrazně žluté zbarvení. Jahodová kolínka jsou zase krásně červená, takže jdou skvěle vidět i na tmavých nánosech. Kolínka v příchuti tutti-frutti zase mají křiklavou oranžovou barvu, kterou prostě nejde přehlédnout. A náš „česnekový favorit“ je jasně bílý, což je asi nejlepší barva na první jarní vycházky, kdy v našich vodách leží nánosy mrtvé vegetace.

Kolínka na ryby LK Baits CUC! Macaroni je dobré používat při lovu kaprů na klasickou položenou s krmítkem, ale také třeba na feeder. Nástrahu prostě jednoduše propíchneme na raménko háčku, a nahodíme. Kolínka lze i kombinovat, třeba s živými červy.

Tahle nástraha je zajímavým doplněním rybářského sortimentu rybářské firmy LK Baits. Kolínka určitě udělají radost rybářům, kteří sází na osvědčené nástrahy na ryby, akorát je chtějí mít v moderním pojetí. Pokud vás kolínka na ryby zaujala, pak jsou k dostání na rybářském e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. Mám takový dojem , že za ty peníze by tyto kolínka mohly být klidně i pozlacené. Cena jednoho kolínka je skoro 4 kč, protože v krabičce jich bude tak cca 40 a cena je 149,- Nevím jestli firma LK baits už má rybáře za úplné
    blbce.

  2. kolinko za 5 kč/ks koupí asi jenom úplný hlupák. bojím se, že jich pár bude a ten co tohle prodává se směje až se za břicho popadá.

  3. Asi je to blbost 4 nebo 5 kč za kolínko, ale najdou se i tací co dají 5 kč za 1 cigaretu 20x za den a to klidně celý rok. To musí být teprve blázen. Takže ať si každý utrácí za co chce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -