DomůRybolovné technikyKaprařinaStopování velkých kaprů: Změna místa ryba jistá! Nebojte se změny!

Stopování velkých kaprů: Změna místa ryba jistá! Nebojte se změny!

- Reklama -

Změna místa, ryba jistá! Znáte tohle ohrané rybářské „přísloví“? Ani bych nečekal, jak je pravdivé. Po neúspěšných 2 dnech na magických Nových Mlýnech, kdy jsem neměl ani pípnutí, ve mně začal hlodat červíček pochybnosti. Mám být zrovna tady? Rozhodl jsem se pro změnu! Cílová destinace? Menší svazová voda!

Má to ale háček – na téhle lokalitě jsem ještě nikdy nechytal. Jsou tu ryby? Nebylo mé rozhodnutí o změně lokality přece jenom ukvapené? Není čas na pochybnosti! Jdu makat! Procházím se kolem vody a hledám nějaké známky kapřího života.

Tady by to možná šlo! Na místě vidím spadané stromy, a při měření hloubky zjišťují, že se přede mnou nachází zajímavý terén. Tady budu chytat! Vše vybaluji, chystám vybavení, a k večeru začínám krmit. Pruty už mám také ve vodě. Co mě na téhle neznámé vodě čeká?

Taky tak milujete ten šlofíček po dobré večeři na čerstvém vzduchu u vody? Začínám podřimovat. Když najednou! Pííííp! Záběr! Sekám! Pod nohami se mi zjeví první kapr z této lokality. Tak přece jenom tady něco je!

Znova nahazuji. Nečekám nijak dlouho a další záběr! Pííííp! Po záseku okamžitě cítím, že tohle bude lepší ryba. A taky že jo! Tenhle kapr váží luxusních 15 kilo! Ryby jsou na mém lovném místě. Luxus! Rázem zažívám jednu z nejkrásnějších rybářských nocí v mém životě. Obrovská spousta záběrů a nádherných soubojů s krásnými a divokými kapry. Co víc si přát? Hotové rybářské eldorádo!

Další den vše balím a mířím domů. Tohle byl luxusní zážitek! Domů jedu zničený, špinavý, ale neuvěřitelně šťastný. Tohle je TO, proč tu rybařinu tolik zbožňuju. Přál bych to každému slušnému rybářovi. Tak ať se vám taky u vody tak daří.

Jirka

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -