DomůRybolovné technikyKaprařinaVIDEO: Lov kaprů na boilies

VIDEO: Lov kaprů na boilies

- Reklama -

Lov kaprů na boilies se v poslední době řadí k nejoblíbenějším rybářským disciplínám. A není se čemu divit. Díky této rybolovné metodě můžeme chytit celou řadu opravdu velkých kaprovitých ryb, tedy nejen kaprů. O chytání kaprů na boilies toho bylo napsáno již hodně, ale víte, jak takový lov probíhá? Abyste si udělali o této nádherné rybařině obrázek, tak se podívejte na video!

Kaprařina prošla v posledních několika letech razantní změnou. Moderní lov kaprů tak probíhá s pomocí toho nejmodernějšího vybavení. Mezi ta nejmodernější „udělátka“ v kaprařině patří i samotné boilies. Díky této nástraze se kaprařina změnila k nepoznání.

ČTETE TAKÉ: Neviditelná montáž: Přelstěte kapřího velikána!

Boilies je skutečně revoluční nástrahou. Skládá se z celé řady atraktivních surovin, které milují i ti největší kapři. Proto na boilies s oblibou chytají i ti nejlepší kapraři. Uvařené nebo usušené kuličky mají až zázračnou účinnost. Kapři je jednoduše milují!

kapr-noc

ČTĚTE TAKÉ: Boilies (5. Díl): Jednoduchá a efektivní montáž pro lov s boilies

Na boilies se loví trošičku jinak, než jsou tomu rybáři zvyklí při jiných rybolovných metodách. Nástrahu neumisťujeme na háček, ale pod něj. Toto nastražení má hned několik důvodů. Ale nebojte se, navázat montáž na boilies není žádná věda! A pokud si přečtete některý z našich článků, pak vám to půjde jako po másle…

kapr-leto

ČTĚTE TAKÉ: Bolies (1. díl): Jednoduchá a rychlá domácí výroba boilies

Lov kaprů na boilies je nezapomenutelným zážitkem. Navíc si při tomto lovu můžete splnit některý z vašich rybářských snů. Proto neváhejte a vyzkoušejte lov kaprů na boilies. Bude to stát za to!

Redakce InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Zdravím, no tak to je fakt pecka! Taky bych chtěl, aby se mi toto podařilo. Tady: hobby.idnes.cz/rybareni.aspx jsou hezké články o rybaření. Třeba se necháte inspirovat. Mimo to bych se chtěl zeptat, kde nakupujete potřeby?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -