DomůNovinkyKURIÓZNÍ NEHODA: V Nových Mlýnech plavalo auto. Řidič si šel umýt ruce

KURIÓZNÍ NEHODA: V Nových Mlýnech plavalo auto. Řidič si šel umýt ruce

- Reklama -

Velice zvláštní nehoda se stala na Nových Mlýnech. Policisté a hasiči zasahovali poblíž obce Šakvice, u které do jednoho z novomlýnských jezer sjel osobní automobil. Podle mluvčí břeclavských policistů za havárii stála nepozornost řidiče. Ten si totiž chtěl v jezeře umýt ruce, jenže auto dostatečně nezajistil. A to tak skončilo pod vodou.

Tip: Nejlevnější rybářské potřeby v Praze

Při havárii nebyl nikdo zraněn. A hasiči s policisty nezjistili ani žádnou škodu na životním prostředí. Auto skončilo téměř celé pod hladinou novomlýnského jezera, voda se dostala téměř až po jeho střechu. Škoda na autě zatím není vyčíslená. Vozidlo zůstalo ve vodě deset metrů od břehu, nakonec jej tedy z vody musel vytáhnout jeřáb. Na kuriózní nehodu se můžete podívat na přiložených fotografiích.

NEHODA NA NOVÝCH MLÝNECH

ČTĚTE TAKÉ: Konec starých Nových Mlýnů! Ministerstvo na jezero pustí motorové lodě

hasiciPodobné nehody se občas stávají. Není tomu tak dávno, co magazín InRybar.cz informoval o tom, že na řece Jizeře plulo opuštěné auto. To z řeky vytáhli s pomocí jeřábu až hasiči. Ti museli nejdříve vozidlo přitáhnout ke břehu navijákem, a až poté pod ním potápěči připevnili nosná lana. Následně potopené auto vytáhl jeřáb.

Foto (titulní strana a album): Jaroslav Mikoška, firebrno.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -