DomůAkční nabídkaSada hlásičů s příposlechem za méně jak 800 korun: dosah až 100 metrů

Sada hlásičů s příposlechem za méně jak 800 korun: dosah až 100 metrů

- Reklama -

Hlásiče na ryby jsou oblíbenými parťáky při lovu na položenou. A mnoho rybářů k této elektronice chce také příposlech. Lze na trhu najít levnou sadu hlásičů s příposlechem za pár korun? Ano, lze! 

Rybářské hlásiče s příposlechem rybáři rádi používají proto, že je to efektivní „hlídací systém“ nahozených montáží. Ve chvíli, kdy ryba sebere nástrahu, začne hlásič vydávat pronikavý zvukový a světelný signál. Tahle elektronika je tak hojně používána zejména při lovu ryb na položenou. Sháníte levnou sadu hlásičů s příposlechem? Pak by vás mohla zajímat tato od anglické značky KORUM.

 

Sada hlásičů s příposlechem KORUM KBI Compcact

Tohle je ideální sada hlásičů s příposlechem pro všechny rybáře, kteří nechtějí za tuto elektroniku utrácet obrovské sumy peněz. Rybář se u této sady může spolehnout na jednoduché používání, ale vysokou kvalitu. Levnou sadu hlásičů KORUM najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Začněme tím jednoduchým ovládáním: tyto hlásiče s příposlechem si získaly pozornost řady rybářů pro jejich komfortní a rychlé používání u vody. Rybář totiž nemusí nikde nic dlouho štelovat, takže je velmi rychle připravený k lovu.

To ale neznamená, že tyto hlásiče na ryby jsou nekvalitní. To ani náhodou! Výrazným plusem je odolné tělo z bytelného materiálu, které vydrží i dlouhodobé používání v náročných podmínkách. Samozřejmostí je například i voděodolný reproduktor, kterým se nedostane nežádoucí vlhkost dovnitř elektroniky.

VIDEO: Jak vypadají levné sady hlásičů KORUM? Podívejte se na video

Hlásiče nabízí opravdu základní, ale ty nejdůležitější vlastnosti. Takže při záběru od ryby začnou vydávat silný zvukový tón, který rybáře upozorní, že se u jeho nástrahy „něco děje“. Rybář si může hlasitost tónu nastavit. Dále pak hlásiče vydávají světelný signál skrz LED diodu, takže rybář rychle pozná záběr i za snížené viditelnosti.

 

Na výběr jsou 2 druhy levných sad

Obrovskou výhodou na těchto hlásičích je jejich nízká spotřeba baterie. Rybář se tak může spolehnout, že nemusí k vodě nosit velkou zásobu baterií pro případ jejich rychlého vybití. Tohle je plus, na které nesmíme zapomínat!

Rybáři pak tyto hlásiče mají velmi rádi i pro jejich nízké transportní rozměry. Hlásiče mají totiž jen 39 x 85 x 25 mm, takže rozhodně nezaberou příliš místa. Proto jsou vhodné i na krátkodobé vycházky za rybami, kdy jdeme k vodě třeba jen na pár hodinek.

Součástí celé sady je pak pochopitelně i příposlech, který přijímá signál od signlizátorů. Takže ve chvíli, kdy je příposlech napojený na signalizátorech, tak začne při záběru také vydávat upozorňující signály. Připoslech pak rybář rádi využívají ve chvíli, kdy například panuje nepříznivé počasí, takže chtějí slyšet záběr od ryby „přímo pod nohama“.

K dostání jsou pak dva typy sad. Rybáři, kteří jezdí třeba jen na svazové vody, pak asi zvolí sadu 2+1. Právě ta obsahuje 2 signalizátory a 1 příposlech. Pro rybáře, kteří jezdí na soukromé lokality, na kterých se může chytat na 3 udice, je určena sada 3+1.

Jestli nechcete utrácet za signalizátory hromady peněz, pak se určitě podívejte na tyto sady signalizátorů s příposlechy od anglické značky KORUM. Jedná se opravdu o povedenou elektroniku za pár korun, která bude spolehlivě sloužit. Levné signalizátory s příposlechy najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -