DomůTrendyKonec Bohumila Kuny? Rybář musí kvůli výpovědi odstranit molo u řeky Labe

Konec Bohumila Kuny? Rybář musí kvůli výpovědi odstranit molo u řeky Labe

- Reklama -

Charismatický rybář Bohumil Kuna je neodmyslitelně spjatý s řekou Labe. Zejména pak s jedním místem, na kterém měl molo. Jenže právě to musí z břehu Labe zmizet. Bohumil Kuna dostal výpověď.

V Česku není moc rybářů, kteří by neznali Bohumila Kunu. Tento svérázný rybář roky natáčí video s rybářskou tématikou, ve kterých se ale kolikrát nebál být ostřejší. Svá videa ale rybář Kuna zřejmě přestane natáčet z „jeho“ oblíbeného místa. Co se stalo?

 

Rybář Bohumil Kuna dostal od Povodí výpověď

Rybář Bohumil Kuna natočil nové video z „jeho“ místa na řece Labi. A právě v něm informoval fanoušky jeho tvorby o aktuálním dění. Charismatický rybář se fanouškům svěřil o tom, že musí odstranit molo ze břehu řeky Labe.

„Celý rok na mě chodily udání, jezdily sem lodě, fotili si to tady, a šlo to postupně na Povodí. Výsledek je ten, že jsem dostal od Povodí Labe výpověď, a to bez udání důvodu,“ řekl ve videu rybář Bohumil Kuna.

Rybář tak začal s úklidem na břehu u mola v řece Labi. „Jako jedinému na středním Labi mi zrušili 7letou práci. Všechno mám legálně, všechno mám čisté, všechno platím, takže to všechno šlo k čertu. A když jsem se ptal na důvod, tak to bylo bez udání důvodu,“ doplnil rybář z Labe.

 

Rybář bude v natáčení pokračovat

Fanoušci Bohumila Kuny se ale nemusí obávat toho, že by přestal natáčet videa. „V tuhle chvíli už mám náhradní řešení,“ prozradil rybář. „Přemýšlím, že vymyslím ještě jiné, nové aktivity,“ doplnil Bohumil Kuna.

Takže rybáři, kteří mají v oblibě tvorbu tohoto svérázného rybáře z Labe, se rozhodně nemusí obávat toho, že by skončil s natáčením videí. Jen si budou muset na ta nová chvíli počkat. „Jen se z toho musím trošku oklepat,“ dodal rybář z Labe.

Zdroj: Bohumil Kuna, ilustrační foto: InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -