DomůAkční nabídkaSada hlásičů za 20 000 korun! Anglická firma NASH představila brutální novinku!

Sada hlásičů za 20 000 korun! Anglická firma NASH představila brutální novinku!

- Reklama -

Anglická společnost NASH patří k nejvíce uznávaným rybářským firmám na světě. A není se co divit! Právě tato společnost na rybářský trh dodává produkty v TOP kvalitě, které si právě díky obrovské výdrži a dlouholetému bezproblémovému fungování získaly srdce obrovského množství rybářů. A teď anglická společnost NASH přišla s fakt brutální novinkou. Na trhu se totiž objevily nové hlásiče NASH R4 Alarm, které se dodávají také v sadách 2+1 nebo 3+1.

Ilustrační foto: Chyť a pusť

 

Hlásiče na ryby NASH R4 Alarm

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé hlásiče na ryby NASH R4 Alarm od anglické společnosti nabízí opravdu převratné vlastnosti, které ocení každý milovník lovu kaprů. A to zejména na těch skutečně nejtěžších lokalitách. Proč? Ukažme si to na několika příkladech.

Tyto rybářské signalizátory NASH R4 Alarm například dokážou rozeznat „falešný záběr“ od nahromaděné trávy nebo větru. Tyhle negativní faktory vás nebudou při lovu kaprů už nikdy rušit! Jak to tyto signalizátory umí? Díky funkci Wave Sensing! Co to je za funkci?

Jde o to, že díky této funkci bude hlásič na ryby NASH R4 Alarm signalizovat záběr pouze tehdy, pokud se vlasec pohne dopředu nebo dozadu více jak 1 nebo 2 centimetry za sekundu, anebo 15 nebo 30 centimetrů v délce. Právě tohle nastavení dokáže velmi účinně eliminovat „falešné záběry“ při silném větru nebo ve chvíli, kdy je ve vodě hodně trávy.

VIDEO: Signalizátory na ryby NASH R4 Alarm

K vlastnostem těchto hlásičů: Lze na nich nastavit 5 režimů citlivosti, takže rybář je tak schopný okamžitě reagovat na podmínky u vody. Rybář si na těchto hlásičích může nastavit 8 možností tónů a hlasitostí. Samozřejmostí je i možnost nastavení barvy LED diody (červená modrá, bílá, zelená nebo fialová). A co se týče odolnosti: hlásiče jsou pochopitelně 100% vodotěsné!

Hlásiče na ryby NASH R4 Alarm ale nabízí celou řadu dalších vychytávek, které ocení každý milovník kaprů. Hodně zajímavý je například režim homecoming, který výrazně zlepšuje orientaci například při nočním vyvážení, kdy všude panuje tma. A k orientaci přispívá pak například i vystouplá LED dioda, která je na hlásičích viditelná ze všech úhlů.

A ještě chceme poukázat na jednu funkci, která se jmenuje Anti-Theft Alarm. Jde o alarm, který vydává vysoký dvoutónový zvuk, který opravdu nejde přeslechnout. A právě tato funkce velmi obezřetně bude chránit vaši prvotřídní elektroniku NASH.

Anglická firma NASH na těchto hlásičích opět dokázala, že jde o revoluční rybářskou firmu, která neustále posouvá hranice rybářského vybavení o několik levelů výše. Tyto hlásiče na ryby NASH R4 Alarm nabízí takové vlastnosti, které jim konkurenční elektronika může jen tiše závidět. Pokud tedy hledáte to nejlepší na trhu, pak se rozhodně podívejte na nové rybářské signalizátory NASH. Jsou dokonalé!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Sady signalizátorů NASH R4 Alarm

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Dokonalé hlásiče NASH R4 Alarm jsou k dostání i v oblíbených sadách. Rybáři si tak mohou vybrat sady ve složení 2+1 nebo 3+1. Pokud tedy patříte k rybářům, kteří si chtějí dokoupit kompletní sadu, a mít tak všechno pohromadě, pak se rozhodně podívejte na tyto produkty.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -