DomůNovinkyŠílené video: Gigantický sumec ucpal potrubí ve fabrice! Ryba měřila 250 centimetrů

Šílené video: Gigantický sumec ucpal potrubí ve fabrice! Ryba měřila 250 centimetrů

- Reklama -

Hodně kuriózní video aktuálně koluje po rybářském internetu. O co jde? V jedné rakouské ocelárně v Linci nahlásili poruchu kvůli ucpanému potrubí. Když pracovníci přijeli na místo, nestačili se divit! Příčinou poruchy byl obrovský sumec! Podle informací od svědků ryba měřila 250 centimetrů. A aby ji vytáhli z potrubí, tak bylo nutné přivolat jeřáb…

O případu, kdy obrovský sumec ucpal potrubí ocelárenského podniku, informoval například zahraniční rybářský web Blinker. Právě ten uvedl, že v rakouském Linci je ocelárna, kde došlo k poruše potrubí, takže na místo museli dojet pracovníci. A ti se nestačili divit!

NOVINKA: Chytré hlásiče na ryby NASH! Rozeznají falešný záběr od větru

Pracovníci totiž zjistili, že potrubí ucpal gigantický sumec. Podle informací, které uvedli svědci, ryba měřila 250 centimetrů. Sami tak nebyli schopni obrovskou „překážku“ odstranit, takže bylo nutné si na pomoc přivolat jeřáb. Až ten dokázal obrovského sumce dostat z potrubí ven.

VIDEO: Vytahování gigantického sumce z potrubí!

Z místa zásahu vzniklo i video, které se okamžitě stalo hitem internetu. Jde na něm vidět, jak do hluboké „jámy“ vede hrubý řetěz. A právě na něm je zavěšený gigantický sumec, kterého jeřáb pomalu dostává nahoru. Co myslíte? Sedí výpověď svědků z místa? Měřil tento sumec skutečně dva a půl metru?

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -