DomůAkční nabídkaSady hlásičů od české značky se slevou přes 1000 korun: jakou si...

Sady hlásičů od české značky se slevou přes 1000 korun: jakou si vyberete?

- Reklama -

Česká značka ZFish je mezi rybáři oblíbená proto, že na trhu nabízí cenově dostupné vybavení pro rybáře. A právě tohle vybavení je teď ještě levnější! Na e-shopu ZFish jsou aktuálně parádní slevy.

Ilustrační foto: ZFish

Hlásiče jsou nedílnou součástí každé výbavy moderního rybáře. Tato elektronika výrazně zvyšuje komfort při rybaření, kdy rybář nemusí mít dlouhé hodiny oči „jen na číhátku“. V posledních letech se mezi rybáři zvýšila obliba sad hlásičů s příposlechy.

A ono to dává smysl! Právě tato varianta slibuje, že rybář dostane všechno najednou, takže nemusí dokupovat elektroniku „po kusech“. Pokud aktuálně uvažujete o nové sadě signalizátorů, pak se rozhodně podívejte na e-shop české značky ZFish, která zlevnila nejpopulárnější sady.

 

Sada hlásičů ZFish Helios

Tohle je jedna z nejvíce populárních sad hlásičů od české značky ZFish. Právě tato elektronika nabízí celou řadu výborných předností, které jsou k vidění spíše u dražších modelů. Navíc, díky 3 hlásičům, které jsou v sadě, ji lze používat i na soukromých revírech, na kterých se chytá na více prutů. Levnou sadu hlásičů najdete na e-shopu ZFish .

Tato konkrétní sada hlásičů ZFish Helios se skládá ze 3 signalizátorů a jednoho příposlechu. Na hlásičích se nám líbí to, že na nich jde nastavit jak zvuk tónu, tak i jeho hlasitost. Velkým plusem je také nastavení citlivosti!

Kromě toho ale tyto hlásiče nabízí výraznou vizuální signalizaci s pomocí diod. Právě diody lze nastavit v 7 různých zbarveních, takže rybář si navolí takovou barvu, která je nejpříjemnější pro jeho oči. Na hlásičích pak najdeme i poziční, modrou diodu.

VIDEO: Jak funguje sada hlásičů Helios od české značky ZFish? Více ve videu!

Součástí sady je potom i zmíněný příposlech, který má dosah parádních 150 metrů. Na příposlechu jde nastavit jak tón akustické signalizace, tak také hlasitost. Pokud hledáte kvalitní, ale cenově dostupnou sadu hlásičů, pak se podívejte na tuto! Najdete ji na e-shopu ZFish .

 

Sada hlásičů ZFish Merkur

Hledáte hlavně cenově dostupnou sadu hlásičů? Pak by vás mohla zaujmout tato sada Merkur, která patří k tomu nejlevnějšímu v nabídce ZFish. Přitom ale sada obsahuje kvalitní elektroniku, na kterou se jde vždycky spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách. Levnou sadu ZFish Merkur najdete na e-shopu ZFish .

Obrovskou výhodou těchto hlásičů je, že mají velmi jednoduché ovládání. Rybář si během několika okamžiků nastaví jak tón hlásiče, tak hlasitost. Na těchto přístrojích jde nastavit také citlivost. Na hlásičích jde nastavit také 3 různá zbarvení, která pak napomáhají k výrazně rychlejšímu rozpoznání záběru.

VIDEO: Zaujala vás tato levná sada hlásičů Merkur? Podívejte se, jak vypadá

Jde o to, že i na příposlechu jsou tři různě zbarvené diody, takže při záběru rybář okamžitě ví, na jaký prut zrovna bere. Příposlech má dosah 150 metrů. Pokud hledáte takovou sadu, za kterou neutratíte půlku výplaty, právě jste ji našli. Levnou sadu Merkur najdete na e-shopu ZFish .

 

Sada hlásičů ZFish Prime

Jezdíte na ryby s přítelkyní, anebo s dítětem? Takže při rybaření máte nahozeno vícero prutů? Pak by pro vás mohla být vhodnější tato sada signalizátorů s příposlechem Prime. Právě ta totiž obsahuje rovnou 4 kvalitní hlásiče a příposlech. Sada je k dostání s velkou slevou na e-shopu ZFish .

Na těchto signalizátorech si rybáři rovněž mohou pochopitelně nastavit jak samotný tón, tak hlasitost. Velkým plusem je i již zmíněné nastavení citlivost. Na těchto hlásičích ale velmi oceňujeme i jejich vysokou voděodolnost, díky které tyto přístroje skvěle makají i v tom nejhorším počasí.

Na hlásičích pak oceňujeme jeden „detail“, který je ale zcela zásadní – jde o to, že tyto přístroje mají varování při vybité baterii, takže rybáře nepřekvapí ticho. Tohle je zásadní zejména při déletrvajících výpravách. Hlásiče jsou napájeny 9V bateriemi.

VIDEO: Jak vypadá sada hlásičů ZFish Prime? Mrkněte na rybářské video

Pro fajnšmekry je potom velkou výhodou také to, že tuto sadu jde spárovat s lampou od ZFish. Za tohle taky velký palec nahoru! Co se týče příposlechu: ten má dosah 150 metrů, a lze na něm nastavit jak hlasitost, tak i tón. Na tuhle sadu je aktuálně velká sleva! Sadu hlásičů najdete na e-shopu ZFish .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -