DomůAkční nabídkaŠpičkové navijáky na kapry DAIWA s obrovskou slevou: splňte si váš sen

Špičkové navijáky na kapry DAIWA s obrovskou slevou: splňte si váš sen

- Reklama -

Navijáky na kapry DAIWA patří k tomu nejlepšímu na trhu. Rybáři moc dobře ví, že se u těchto strojů mohou spolehnout na 100% kvalitu. Nyní můžete tyto TOP navijáky na kapry mít za mnohem lepší cenu!

Ilustrační foto: PARYS

Rybáři se konečně dočkali! Po ročním čekání je tady opět velepopulární slevová akce BLACK FIRDAY na PARYS. A právě během této slevové akce si rybáři mohou pořídit i cenově nákladnější vybavení za podstatně lepší cenu – třeba již zmíněné navijáky na kapry DAIWA.

Jak získat slevu? Naprosto jednoduše! Stačí si do nákupního košíku na rybářském e-shopu vložit požadované zboží. A pak před odesláním objednávky stačí do pole Mám slevový/dárkový kupón a chci ho uplatnit napsat slevový kód BLACKFRIDAY. A v tu chvíli rybář dostane tučnou slevu! Akce probíhá jen do 27. listopadu!

Výbornou zprávou je, že tato akce se týká i nadupaných navijáků na kapry od věhlasné firmy DAIWA. Právě ta na rybářský trh dodává navijáky v TOP kvalitě, které nyní můžete získat za nepřekonatelně nízkou cenu. O jaké navijáky na kapry se jedná?

 

Naviják DAIWA Crosscast 45 SCW QD 5000 LD

Tohle je klenot mezi kaprovými navijáky! Tento model pro lov kaprů nabízí nadupané vlastnosti, které ocení každý rybář – a zejména pak ten, který jezdí na rozlehlé vody. Chcete tento naviják za super peníze? Pak ho najdete na rybářském e-shopu PARYS za nepřekonatelně nízkou cenu!

Na tomto navijáku od renomované společnosti DAIWA musíme nejprve zmínit obrovskou kapacitu cívky. Na ní se vleze hned 530 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Takže tento stroj je jako dělaný na ty největší a nejtěžší vody. Ta kapacita je fakt brutální!

Ale nejde jenom o to, že na cívku narvete „nekonečno vlasce“. Tento naviják má křížové navíjení vlasce. A právě tento typ navíjení zaručuje, že se při nahazování bude odvíjet navazovací materiál podstatně lépe. Díky tomu je tak rybář schopný nahazovat do obrovské vzdálenosti. Tohle je fakt velká paráda!

 

Naviják má DOKONALOU brzdu!

Naprosto dokonalá je pak i přední brzda na navijáku. Ta dokonale reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže ten tak může během okamžiku povolit nebo utáhnout při zdolávání ryby. Brzda je opravdu naprosto precizní! Brzdná síla je 15 kilogramů.

VIDEO: Jak vypadá naviják na kapry DAIWA Crosscast 45 SCW QD 5000 LD?

Pochopitelně, tento naviják nabízí špičkový chod, kdy zdvih cívky je 45 mm. Naviják má také velmi bytelnou a odolnou nerezovou osu. A právě tento použitý materiál slibuje bezproblémové a dlouhodobé používání i v těch nejtěžších podmínkách. Rybář se prostě může naprosto spolehnout, že tenhle naviják vydrží opravdu ty nejhorší podmínky u vody.

Jestli si chcete udělat radost opravdu kvalitním navijákem na ty nejtěžší výpravy, pak teď je ta nejlepší doba. Rybářský e-shop PARYS dává i na tyto TOP navijáky velmi slibnou slevu, takže rybář ve výsledku ušetří pořádný balík peněz! Zlevněné navijáky na kapry DAIWA Crosscast 45 SCW QD 5000 LD najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu!

 

Výrazné slevy na další navijáky

Kromě výše představeného modelu si rybáři mohou vybrat i další zlevněné navijáky DAIWA. K dostání jsou ale pak i pochopitelně i jiné navijáky od nejrůznějších značek. Rybáři si tak mohou výhodně pořídit navijáky jak od českých, tak i zahraničních značek. Všechno nejlevněji na rybářském e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -