DomůAkční nabídkaŠílené slevy na anglické nástrahy CC Moore: rybář ušetří balík peněz

Šílené slevy na anglické nástrahy CC Moore: rybář ušetří balík peněz

- Reklama -

Rybářský e-shop FishMax pro rybáře připravil výhodnou slevovou akci na nástrahy a krmení od nejrůznějších značek. A ve zlevněném sortimentu rybáři najdou i TOP produkty od anglické značky CC Moore.

Rybářské potřeby FishMax z Uherského Hradiště zlevnily přes 2300 nástrah a návnad  od nejrůznějších značek. Aby rybáři získali výhodnou slevu, pak musí zadat jednoduchý slevový kód KRM25. V tu chvíli se z celkové částky odečte tučná sleva! Rybáři si tak mohou vybírat zlevněné nástrahy a krmení od českých, ale i zahraničních značek. My pak rozhodně doporučujeme TOP produkty od anglické firmy CC Moore. Co například?

 

Boilies CC Moore Pacific Tuna

Tohle boilies miluje každý ostřílený lovec kaprů! Jedná se totiž o špičkové kuličky na kapry, které jsou „poskládané“ z těch nejkvalitnějších surovin. Díky tomu má tak tato nástraha naprosto dokonalé vlastnosti při lovu kaprů. Zlevněné boilies Pacific Tuna najdete na e-shopu FishMax  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód KRM25.

Každý milovník kaprů „na první dobrou“ pozná, že v těchto kuličkách jsou opravdu jen ty nejlepší suroviny. Základ je tvořený koncentrovanými živočišnými produkty, které ve vodním prostředí vydávají silné potravní signály. Ovšem tyto suroviny jsou doplněné i mléčnými a rostlinnými proteiny. Výsledek je opravdu fantastický!

Není žádným tajemstvím, že ti skutečně obrovští kapři milují slanou chuť. I proto někteří rybáři kuličky chytací boilies vytvrzují s pomocí soli. V tomto případě to ale není zapotřebí! Boilies Pacific Tuna má samo o sobě slanou chuť, což z něj dělá dokonalou zbraň i na ty nejzkušenější a nejopatrnější ryby, které bývají i ty největší.

VIDEO: Jak vypadá boilies CC Moore Pacific Tuna? Mrkněte na video

Naprosto dechberoucím „detailem“ je i otevřená textura, která výrazně napomáhá k tomu, aby se z nástrahy lépe uvolňovaly lákavé látky. Boilies CC Moore Pacific Tuna tak vytváří silné potravní signály, díky čemuž kapr ihned „pozná“, že před ním leží nutričně bohatá potrava. A tu rozhodně nenechá jen tak ležet!

Obrovským plusem potom je, že nadupané boilies od anglické značky CC Moore je možné získat v atraktivním průměru 18 mm, který je ideální do začátku rybářské sezóny. Právě v těchto podmínkách ryby ještě nejsou tolik aktivní, proto je lepší jim předkládat menší sousta. Kvalitní boilies Pacific Tuna najdete na e-shopu FishMax  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód KRM25.

 

Belachan CC Moore

Slevový kód KRM25 se pak vztahuje i na tuto velepopulární surovinu od CC Moore. Jedná se o belachan, což je produkt z fermentovaných krevet. Díky tomu má tak tato surovina velmi koncentrovaný zápach a chuť. Belachan najdete na e-shopu FishMax  za velmi nízkou cenu.

K čemu tuto páchnoucí kostku použít? Těch způsobů je hned několik. Zaprvé: rybáři belachan velmi rádi používají jako přísadu do krmení a PVA mixů. Stačí přidat poměrně nepatrné množství belachanu, a rázem začně návnada vydávat silný živočišný odér. A to se hodí třeba při chytání ve studené vodě, kdy je zapotřebí kapry rychle zaujmout.

Belachan lze ale použít i pro vylepšení boilies nebo pelet. Jak? Stačí ulomit trochu belachanu z kostky, a tento kousek zalít nějakou tekutou potravou nebo boosterem. V tu chvíli pak lze jednoduše vyrobit z belachanu obalovačku. Rybář tak zásadně vylepší nástrahu, která bude nejenže silně páchnout, zároveň se ale na ní vytvoří i lákavě mazlavý povrch.

S belachanem lze vymýšlet opravdu skvělé věci. Ale hlavně! Tato surovina je „čisté maso“, které vytváří neuvěřitelně lákavé potravní signály, na které kapři zaručeně reagují. Pokud chcete nabídnout rybám něco speciálního, belachan je ta správná volba! Belachan najdete na e-shopu FishMax  za nízkou cenu. Nezapomeňte použít slevový kód KRM25.

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -