DomůAkční nabídkaŠílený výprodej prutů na kapry od FOX a NASH z Anglie. Poslední...

Šílený výprodej prutů na kapry od FOX a NASH z Anglie. Poslední kusy

- Reklama -

Dělené pruty na kapry patří k nejvíce populárním modelům udic při lovu velkých kaprů. Pokud se pak bavíme o oblíbených značkách, pak musíme zmínit anglické společnosti FOX a NASH. Tady jsou tipy! 

Právě teď na některé kaprové dělené pruty od zmíněných firem FOX a NASH můžete získat super výhodnou slevu! Ano! Rybářský e-shop FishMax z Uherského Hradiště si totiž pro rybáře připravil zajímavou slevovou akci. Aby rybář získal slevu na vybrané kaprové děličky, tak stačí zadat jednoduché slevové kódy – NA15 nebo FX15. Jakých modelů se tato sleva týká?

 

Dělený prut na kapry NASH Colt

Tohle je extra populární model kaprového prutu od anglické společnosti NASH. Rybáři z Česka a ze Slovenska si tyto pruty na kapry zamilovali proto, že nabízí TOP vlastnosti při rybaření, přitom jsou ale k dostání za super nízkou cenu. Pruty NASH Colt najdete na e-shopu FishMax . Nezapomeňte: zadejte slevový kód NA15, a získejte slevu!

Čím začneme? I když tyto modely kaprových prutů patří k tomu levnějšímu na rybářském trhu, tak to neznamená, že by byly nekvalitní. To by si firma NASH nedovolila! Základ těchto prutů je tak „postaven“ na kvalitním a odolném blanku z kompozitu, který má parádní vlastnosti.

Zaprvé: blank je tužší, takže rybář jej může zatížit i těžší zátěží pro daleké hody. Přesto je ale blank krásně ohebný, takže si rybář užije každý souboj se zdolávanou rybou. Tyto pruty tak nejsou nějaké tvrdé „tyčky do rajčat“. Palec nahoru!

Jak je u anglické firmy NASH dobře známo, tak tato společnost má na prutech vždy kvalitní a odolná očka. A to platí i u modelů udic Colt. Na těchto prutech jsou kvalitní očka, která vydrží i používání tuhých a hrubých navazovacích materiálů. Zároveň jsou očka po blanku rozmístěna tak, aby v nich při nahození nedocházelo k přebytečnému tření. Takže rybář nahodí podstatně dále.

A ano, tyto pruty jsou velmi vhodné i pro daleké nahazování. Zejména pak delší a tužší modely těchto udic. Přesto nejpopulárnějším provedením je prut v délce 3,6 metrů a 3 lb, který je nefalšovaným „univerzálem“. Rybář totiž s touto udicí nahodí daleko, zároveň se s ní dobře manipuluje na člunu při vyvážení.

Samozřejmostí je potom příjemná rukojeť, která se rybářovi pohodlně drží jak při nahazování do velkých vzdáleností, tak ale i při zdolávání ryby. Na udicích NASH Colt pak najdeme i japonský grip na koncovce pro pohodlnější držení. A nemůžeme zapomenout ani na pevné sedlo, které spolehlivě udrží i pořádný „kaprový budík“. Super!

Pokud aktuálně hledáte nějaký nový prut na kapry, pak se určitě podívejte na tyto od anglické společnosti NASH. Modelová řada NASH Colt nabízí fakt parádní vlastnosti za hodně rozumnou cenu. A pokud aktuálně použijete slevový kód NA15, pak můžete získat tučnou slevu! Zlevněné pruty NASH najdete najdete na e-shopu FishMax .

 

Spodový prut FOX EOS Pro Spod Marker

Hledáte aktuálně kvalitní spodový prut na krmnou raketu za rozumné peníze? Pak máte velké štěstí! Slevová akce na produkty FOX na e-shopu FishMax se totiž vztahuje i na populární spodovou udici EOS Pro Spod Marker. Zlevněný prut najdete najdete na e-shopu FishMax . Nezapomeňte: zadejte slevový kód FX15, a získejte tučnou slevu.

Tento konkrétní model rybářského prutu je určený pro krmení s raketou. Jeho délka je parádních 3,9 metrů a libráž činí 5 lb. Právě z těchto hodnot i rybář-začátečník usoudí, že právě taková udice je pro krmení s krmnou raketou jako dělaná.

A tento prut FOX EOS Pro Spod Marker toho snese opravdu hodně! Velkou zásluhu na tom má pevná karbonová konstrukce, která se vyznačuje vysokou odolností. Zároveň je ale karbon parádně lehký, takže i s takto dlouhým a tuhým prutem se komfortně manipuluje!

Při krmení s krmnou raketou rybáři používají pevné navazovací materiály. Proto je důležité, aby na spodové udci byla kvalitní očka. A to je přesně případ tohoto prutu od anglické společnosti FOX. Ten je totiž osázen očky SLIK Air, která mají obrovskou odlnost proti oděru. Takže rybář se může spolehnout, že se může do rakety pořádně opřít. Bomba!

Tento spodový prut je klenotem této výprodejové akce. Jedná se o velmi povedený model prutu pro krmení s krmnou raketou, který nabízí fakt TOP vlastnosti. A přitom je k dostání za „srandovní cenu“. A tu ještě snížíte, když použijete slevový kód FX15. Zlevněný prut na krmnou raketu FOX najdete najdete na e-shopu FishMax za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -