DomůNovinkySkoro 130 000 korun pro nemocnou rybářku! Charitativní rybářská výprava končí už tento...

Skoro 130 000 korun pro nemocnou rybářku! Charitativní rybářská výprava končí už tento týden

- Reklama -

Opravdu úctyhodný „kousek“ se povedl rybářovi Jakubovi Gieszmanovi, který na Labi spustil charitativní výpravu za kapry, která nese název 30 dní v proudu pro Simonu. Právě Simona je nemocná rybářka, kterou trápí nelehké onemocnění dýchacích cest. Rybář Jakub se tak rozhodl, že prostřednictvím charitativní výpravy na Labe vybere pro kamarádku nějaké peníze na léky a dýchací přístroj. A to se mu daří skvěle! Na transparentním účtu je už skoro 130 000 korun!

Bezmála 130 000 korun se podařilo vybrat Jakubovi Gieszmanovi skrze jeho charitativní výpravu za kapry na Labe. Rybářovi se podařilo vzbudit velkou vlnu solidarity, do které se připojili jak samotní rybáři, tak například i některé rybářské firmy (např. Tropic Fishing nebo Hobby-G). Ta prozatímní suma fakt bere dech! Skvělá práce!

„Částka na transparentním účtu vypadá moc dobře, již se blížíme k finální částce, kterou je potřeba vybrat. Mám velkou radost a už jsme mohli Simče objednat první přístroje. Moc všem děkuji!“ řekl pro magazín InRybar.cz rybář Jakub Gieszman. 

Jakub na Labi už strávil pořádnou porci dní. Co se mu vlastně povedlo ulovit? „Aktivita ryb není taková, na jakou jsem zvyklý, ale to prostě tak je. Doby, kdy jsme dokázali ovlivnit počasí, jsou pryč (smích). Pravda je taková, že jsem alespoň poznal pár super lidí a nemůžu být zase tak negativní. Pár hezkých ryb se povedlo, včetně mých oblíbených amurů, kterých jsem si užil dostatek,“ popisuje Jakub. 

Transparentní účet: Každá stovka pomůže! Tady můžete Simonu podpořit

Rybář má před sebou poslední dva dny, ve kterých ho přijedou navštívit další kaprařské osobnosti. „Ještě mám před sebou dva dny a dvě návštěvy v podobě Davida Fořta a ještě jednou přijede Aleš „Rafan“ Moc. Dnes od 20:00 na mém profilu live s Davidem. Společně to zvládneme!“ zve Jakub Gieszman všechny rybáře na pokec od vody.

 

Pro koho jsou peníze vybírány?

Rybář Jakub Gieszman se prostřednictvím projektu 30 dní v proudu snaží vybrat peníze pro kamarádku Simonu. „Cílem mé výpravy je samozřejmě užít si parádní „rybačku“, a přitom vybrat dostatek financí na potřebné pomůcky, které Simoně usnadní život,“ přeje si rybář, který aktuálně chytá na Labi.

Jak se s vybranými penězi naloží? Rybář Jakub Gieszman plánuje, že se za ně koupí léky, a chtěl by pořídit i dýchací přístroj. „Po ukončení akce objednáme potřebné pomůcky na dýchání a Simoně je předáme. Záleží na tom, kolik se vybere peněz, ale můj plán byl, že chci z těchto peněz uhradit roční náklady na léky a přenosný dýchací přístroj, plus nějaké inhalátory,“ plánuje Jakub.

Transparentní účet: Každá stovka pomůže! Tady můžete Simonu podpořit

Některé rybáře by mohlo zaskočit, že transparentní účet není veden přímo na Jakuba, ale na jeho kamaráda. Co k tomu rybáře vedlo? „Je pravdou, že transparentní účet pro Simonu založil můj kamarád Jirka K. Protože začátek akce byl už na spadnutí, a už nebylo v mojí moci to všechno stihnout bez pomoci kamaráda,“ vysvětluje Jakub.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -