DomůAkční nabídkaCenově dostupný stojan na pruty na trhu? Tenhle nestojí ani 1000 korun 

Cenově dostupný stojan na pruty na trhu? Tenhle nestojí ani 1000 korun 

- Reklama -

Stojan na pruty je důležitým parťákem při chytání ryb. No ano! Právě díky stojanu má rybář jistotu, že jeho milované pruty s navijáky budou maximálně stabilní, a tedy nespadnou na zem.

Ilustrační foto: PARYS

Ale! Hodně rybářů je přesvědčeno, že kvalitní stojan na pruty musí stát horu peněz. Chyba lávky! Na rybářském trhu jsou i levné stojany na pruty, které nestojí ani 1000 korun. Důkazem je tento povedený rybářský stojan od české firmy Giants Fishing, který patří k tomu nejlevnějšímu na trhu! Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Levný stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3

Parádní stojan na pruty od české značky Giants Fishing, který mají rybáři velmi v oblibě. Nedivíme se! Právě tento stojan na pruty patří k tomu nejlevnějšímu, ale přesto nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti. Jaké třeba? Cenově dostupný stojan na pruty je dostupný na e-shopu PARYS.

I když je stojan menšího „vzrůstu“, tak přesto nabídne hromadu prostoru i pro kaprové pruty s bytelnými kaprovými navijáky. Šířka hrazd je 50 centimetrů, takže toho místa je dostatek! Česká značka Giants Fishing uvádí, že stojan na pruty Rod Pod TR3 nabízí místa až pro 3 pruty. To ocení především ti rybáři, kteří jezdí například na soukromé lokality. Právě na soukromých vodách lze obvykle na tolik prutů chytat.

Pochopitelně lze nastavit i výšku stojanu na pruty, tu jde navolit od 37 do 50 centimetrů výšky, takže rybář může reagovat i na nejrůznější výmoly a nerovnosti na břehu. Délku stojanu pak lze nastavit od 83 do 128 centimetrů, takže na stojan lze položit i delší kaprové udice. Paráda!

Další dokonalou vlastností je to, že tento stojan má velmi nízkou hmotnost a nízké transportní rozměry. Takže stojan se velice pohodlně nosí k vodě, protože se nepronese. I proto jej rybáři velmi rádi používají například při krátkodobém rybaření. I když jde rybář jen na několik hodin vodě, přesto si tento stojan k vodě vezme. Je to prostě větší jistota než vidličky!

Pak nesmíme zapomenout ani na jednoduchou konstrukci. Díky tomu rybář u vody stojan na pruty od české značky Giants Fishing okamžitě postaví a zase sbalí. Znova: I proto rybáři tento stojan nosí k vodě klidně jen na několik hodin. Přesto! I když je konstrukce jednoduchá na postavení, přesto nabízí skvělou stabilitu i na hodně nerovných terénech, a za nepříznivého počasí. Pecka!

Co ještě máme na tomto stojanu rádi? To, že ho vymýšlely chytré hlavy! Co tím myslíme? Levný stojan na pruty Giants Fishing Rod Pod TR3 je vybaven rychlospojkami, které lze rychle uvolnit, a ze stojanu lze vyndat samostatné vidličky. Ty jde díky ostrým hrotům zapíchnout přímo do země, takže rybář je může používat zcela zvlášť. Tohle je fakt bomba!

Jaký stojan na ryby vybrat, ptáte se? Pokud nechcete za stojan na pruty utrácet horentní sumu peněz, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky Giants Fishing. Jedná se o levný stojan na pruty, který nabízí dostatek místa pro kaprové pruty, jednoduchou konstrukci, velkou stabilitu, nízkou hmotnost a nejrůznější vychytávky. Tohle je prostě fakt paráda! Levný stojan na pruty od české značky Giants Fishing je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -