DomůAkční nabídkaSkrytý klenot: Dělené pruty na kapry z karbonu pro daleké hody za rozumnou...

Skrytý klenot: Dělené pruty na kapry z karbonu pro daleké hody za rozumnou cenu

- Reklama -

Dělené pruty na kapry jsou nejoblíbenějšími modely při lovu větších ryb. Tyto udice nabízí takové vlastnosti, které jednak napomáhají k dalekým hodům, zároveň ale nabízí požitek při zdolávání. 

Ilustrační foto: ZFish

Dělené pruty na kapry jsou tím „pravým ořechovým“ pro milovníky lovu kaprů. Právě tento druh udic nabízí perfektní vlastnosti při nahazování do velkých vzdáleností, ale také nádherné zážitky při zdolávání divokých kaprů.

Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že kvalitní dělené pruty na kapry musí stát půlku výplaty. Tohle není úplně pravda! Na trhu jsou dělené pruty na kapry, které nabízí fakt zajímavé vlastnosti, ale přitom jsou k dostání za super peníze. Příkladem jsou tyto nadupané udice do české značky…

 

Dělené pruty ZFish Black Storm (akční set 1+1)

Tohle jsou vynikající udice pro lov velkých kaprů i na hodně rozlehlých vodách. Ano, s těmito pruty je rybář schopný nahazovat opravdu daleko, přitom ale nejde o žádné „tuhé kolohnáty“. To ani náhodou! Výbornou zprávou pro rybáře pak je, že tyto udice jsou k dostání na e-shopu ZFish  za super peníze.

Čím jsou dány perfektní vlastnosti těchto prutů? Tajemství tkví v super moderním karbonu IM8. Jde o materiál, který zvládne i obrovskou zátěž při hodu, přitom má neuvěřitelně parádní akci. Další velkou výhodou karbonových blanků je to, že mají dlouhou životnost, takže rybář má jistotu, že si pořizuje opravdu spolehlivý a kvalitní prut na kapry.

VIDEO: Dělené pruty na kapry ZFish Black Storm. Jak vypadají? 

K dalekým hodům s těmito udicemi od české značky ZFish pak přispívají i kvalitní SIC očka. Ta jsou po blanku rozmístěna tak, aby vedla navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření. Dalším důležitým prvkem je i 50 mm naváděcí očko, kterým mnohem efektivněji prochází odvíjející se vlasec z navijáku. Super!

Samozřejmostí je spolehlivé sedlo na naviják, které je schopné pevně udržet i velký kaprový „budík“. Díky tomu tak rybář má stoprocentní jistotu, že celá sestava pro daleké hody bude šlapat jako „švýcarské hodinky“. Rukojeť na těchto prutech je dělená, s příjemným duplonovým úchopem.

Na těchto udicích je velmi příjemná i zmíněná cena. Rybář za opravdu hodně rozumné peníze dostane nadupané pruty na kapry, které by u jiných značek stály mnohonásobně více. Navíc, aktuálně k akčnímu setu 1+1 česká značka ZFish dává i účinné boilies od firmy JET FISH. To vše za super cenu! Celý akční set je k dostání na e-shopu ZFish .

 

Levné křeslo na ryby (+ boilies JET FISH)

Česká značka ZFish si pro milovníky rybaření připravila i další výhodně sety. Třeba k luxusnímu křeslu pro rybáře, které je k dostání za zajímavé peníze, rybáři rovněž dostanou balení boilies od JET FISH. Akční set je k dostání na e-shopu ZFish .

O jaké křeslo vlastně jde? Jedná se o model ZFish Deluxe GRN, který nabízí fakt pohodlné posezení. Rozměry sedáku jsou 54 x 48 centimetrů, takže si na křesle bude hovět i urostlejší rybář. Důležité jsou i rozměry zádové opěrky, které jsou 53 x 68 centimetrů, tudíž má rybář jistotu, že se při posezení může i pohodlně opřít.

Další velkou předností je vysoká nosnost, která činí 150 kilogramů. Zase: I proto je toto křeslo vhodné pro urostlejší rybáře s nějakým kilem navíc. Největší plus ale vidíme třeba v tom, že křeslo nabízí 8 poloh pro nastavení opěrky zad, takže rybář si vždy najde tu nejpříjemnější polohu pro sezení. Pokud právě hledáte křeslo pro pohodlně posezení u vody, právě jste ho našli.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  • Dobrý den, Miroslave,

   my nejsme prodejci. Musíte se skrze odkaz prokliknout na e-shop, a tam si je normálně objednat… 🙂

   Děkuji za pochopení!

   V.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -