DomůAkční nabídkaSladké boilies za pár korun: Tomáš Blažek na něj chytil 30kilové kapry

Sladké boilies za pár korun: Tomáš Blažek na něj chytil 30kilové kapry

- Reklama -

Sen mnoha milovníků kaprů je setkání s nějakým velkým kaprem. Aby rybář přelstil trofejní exemplář, nepotřebuje k tomu nejdražší boilies. Máme pro vás tip na cenově dostupné kuličky, které chytají. 

Ulovení opravdu velkého kapra je zvláštním momentem. V tu chvíli rybář cítí velkou radost, a přitom z něj vyprchá adrenalin ze souboje. Tohle jsou momenty, pro které někteří rybáři tráví měsíce času z roku u vody. Abyste ulovili opravdu trofejního kapra, není úplně nutné používat ty nejdražší kuličky. Skvěle funguje třeba boilies od Tomáše Blažka, které je k dostání za pár korun.

 

Boosterované boilies TB Baits jahoda/oliheň

Suprové boilies od české kaprařské hvězdy Tomáše Blažka, které je nacucané atraktivními látkami. Díky tomu tak toto boilies ve vodním prostředí vytváří silné potravní signály, na které kapři spolehlivě reagují. Boosterované boilies najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Jak je možné, že toto boilies je tak lákavé? Odpověď najdeme v jeho směsi. Ta totiž obsahuje celou řadu TOP surovin, které dávají nástraze vysokou nutriční hodnotu. Takže když kapr plave kolem, tak málokdy odolá. Jen pro představu: kuličky obsahují třeba olihňovou moučku s vysokým podílem GLM extraktu, upravený hmyz a drcené slávky . Bomba!

Navíc pak je toto boilies dlouhodobě dipováno v lákavém roztoku. V případě příchutě jahoda/oliheň hovoříme o aroma, které vytváří pro kapry neodolatelné potravní signály. Velkým plusem je, že zmíněná tekutina obsahuje obrovské množství aminokyselin, které „nutí“ kapra přijímat potravu.

Znova: zásadní předností je, že roztok je do kuliček doslova nacucaný, takže boilies vydává lákavou vůni velmi dlouhou dobu. A to za každých podmínek! Pokud tedy rybářovi zůstane v krabičce po letní sezóně dipované boilies TB Baits, tak to nevadí – na podzim také funguje skvěle!

Boosterované boilies TB Baits jahoda/oliheň je možné získat v několika průměrech. Nejmenší velikost boilies má průměr 16 mm, a jedná se o skvělou nástrahu při chytání ve studenější vodě. Při chytání v teplejší vodě, kdy máme spadeno na větší ryby, jsou vhodnější větší velikosti o průměru 20 a 24 mm.

 

Příchuť, která přelstila „třicítky“

Zmíněná příchuť jahoda/oliheň má v sortimentu TB Baits speciální místo. Co tím myslíme? Už při testování se ukázalo, že právě tahle kombinace je trefou do černého. Třeba Tomáš Blažek, který patří k nejostřílenějším kaprařům v Česku, dokázal na tuto příchuť chytit hned dvě ikonické ryby přes 30 kilogramů váhy.

A skvělé zprávy přichází i od dalších rybářů z českých, ale i zahraničních revírů. Právě ti mají tuto příchuť velmi v oblibě, a to zejména proto, že tak skvěle funguje. Výrobci se prostě povedlo namíchat dokonalou boilies směs, která je doplněná super lákavým dipem. Za tohle fakt palec nahoru!

Ze zmíněných zpráv se podařilo rozklíčovat, že rybářům boosterované boilies perfektně funguje v kombinaci s plovoucími nástrahami. Nástraha kolikrát ani nemusí plavat, ale bohatě stačí, když se po přidání plovoucí nástrahy jen „vznáší“. Právě tohle skvěle funguje na silně prochytávaných vodách, na kterých zkušení a opatrní kapři už viděli ledacos.

Jestli si chcete v aktuálním počasí zachytat, pak se určitě podívejte na tyto kuličky od Tomáše Blažka, které mají vynikající vlastnosti. Boilies vydává koncentrované aroma velmi dlouhou dobu, takže kapři na takovou nástrahu spolehlivě reagují. Boosterované boilies najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -