DomůAkční nabídkaSladký „bonbón“ na ryby plný medu: Trumf na zkušené a opatrné kapry...

Sladký „bonbón“ na ryby plný medu: Trumf na zkušené a opatrné kapry na těžkých vodách

- Reklama -

Kapři milují sladké nástrahy. Ať už díky tomu, že cukry jsou zdrojem energie, anebo proto, že jim připomínají oblíbené ovoce. Lukáš Krása v letošním roce představil nástrahu s pořádnou porcí medu. 

Ilustrační foto: LK Baits

Sladké nástrahy patří k tomu nejúspěšnějšímu při lovu kaprů a amurů. A to zejména na jaře a v létě, kdy do našich vod jednak padá celá řada květin z nedalekých luk, ale také ovoce ze stromů na březích. Ostatně, proto jsou třeba při lovu amurů a kaprů tolik oblíbené mirabelky, které rybáři rádi používají. O této nástraze se dneska ale bavit nebudeme.

Dneska si ukážeme nástrahu, která má v sobě velkou porci medu, díky čemuž je nádherně sladká a úžasně voní. Kdyby tato nástraha nebyla určena pro ryby, člověk by ji měl chuť cucat jako bonbón. Ano, hádáte správně – jde o nové NUTRIGO z „dílny“ Lukáše Krásy.

 

NUTRIGO Balance med/kukuřice (honey/corn)

O nástraze NUTRIGO toho bylo napsáno už mnoho. Jenže v posledních letech tady nebylo nic, co by vzbuzovalo takové emoce. Co je to NUTRIGO? Jde o nástrahu, která na první pohled připomíná boilies, ovšem uvnitř je lákavá tekutina. Takže tato nástraha vydává pořádně silnou pachovou stopu, kterou ryby velmi dobře cítí.

Vývoj této nástrahy se ale nezastavil! Lukáš Krása a „jeho“ lidé nástrahu neustále vylepšují. A v letošním roce přišla naprostá „bomba“ – balanční nástraha z kukuřice, ve které najdeme poctivou porci medu. Tohle je dobrůtka na kapry, která dokáže zlákat i hodně zkušenou a opatrnou rybu na prochytávané vodě. Medové NUTRIGO je dostupné na e-shopu LK Baits .

Právě ona sladká vůně medu patří k tomu nejlepšímu v rybářském světě. Tradičnější příchuť byste hledali jen těžko! Tato nástraha ale obsahuje i něco navíc. Co to je? Medové NUTRIGO obsahuje i propolis, který dává celé nástraze naprosto unikátní vůni, z které kapři doslova šílí. Tohle je opravdu nádherná vůně!

Kromě krásné vůně je další velkou zbraní této nástrahy její zbarvení. Jelikož podstatnou surovinou je kukuřice, tak toto NUTRIGO má zářivě žluté zbarvení. A to je zásadní přednost! Právě žlutá barva jde velmi dobře vidět na téměř jakémkoliv povrchu. Nezapomínejte na to, že kapři dobře vidí kontrastní věci ve vodě, tedy výrazné předměty na tmavém podkladu.

 

Vynikající vlastnosti ve vodě

Kromě nádherné vůně, výrazného zbarvení a kvalitních surovin tato nástraha nabízí ještě jeden trumf. Jde o to, že toto NUTRIGO je balanční, tedy vznášivé. K čemu je to dobré? Odlehčená nástraha tak mnohem přirozeněji reaguje na podvodní proudy na lovném místě. Kdy k takovým podvodním proudům dochází?

Třeba v tu chvíli, kdy se v blízkosti nástrahy pohybují kapři. Zkušené a opatrné ryby na prochytávaných vodách pak častokrát dělají to, že naschvál vyvolávají tyto proudy. Ty nástrahy, které zůstanou ležet, nechávají bez povšimnutí. Nevěříte? Tento jev byl pozorovaný na mnoha podvodních videích z celé řady lokalit.

Proto balanční nástrahy mají takový úspěch při lovu velkých a opatrných ryb. Zejména pak v takových chvílích, kdy se vydáme třeba na nějakou soukromou lokalitu, na které je vyšší tlak, a ryby jsou zkušené. Pokud chcete nástrahu, která nezklame, pak se podívejte na medové NUTRIGO, které je k dostání na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -