DomůAkční nabídkaSleva na obrovský bivak pro rybáře: Na skladě leží poslední zlevněné kusy

Sleva na obrovský bivak pro rybáře: Na skladě leží poslední zlevněné kusy

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si opět připravil zajímavou slevovou akci. Rybáři si nyní mohou v tomto internetovém obchodě obstarat velký bivak za super nízkou cenu. Počet zlevněných bivaků je ale omezen. 

Ilustrační foto: PARYS

Všechno okolo nás dost citelně zdražuje. To se ale netýká výprodejové sekce rybářského e-shopu PARYS. Právě tady najdete další zlevněné bivaky pro rybáře, které jde nyní sehnat se zajímavou slevou. Aktuálně tyto rybářské potřeby nabízí nadupané rybářské bivaky Prologic, které slibují obrovské množství místa.

Upozorňujeme ale, že množství zlevněných bivaků je výrazně omezené. Takže kdo dříve přijde, ten dříve „bydlí u vody v naprostém pohodlí“. Pojďme se na tyto velké bivaky od rybářské značky Prologic podívat blíže.

 

Bivak pro rybáře Prologic C Series Overwrap 2 Man

Tohle je obrovský bivak pro rybáře, který nabízí neuvěřitelný komfort u vody. I přesto, že tento bivak slibuje vynikající vlastnosti, je k dostání za super nízkou cenu. A tohle je spojení, které zaujme každého rybáře. Zlevněný bivak od značky Prologic najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.

Musíme začít oním prostorem, ten je totiž ohromný! Délka bivaku jsou rovné 3 metry, šířka je 305 centimetrů. Pod střechu bivaku se tak s naprostým přehledem vejdou dvě rybářská lehátka s nutnou batožinou, kterou je zapotřebí mít k dispozici. Výška bivaku je 155 centimetrů. Pokud tedy aktuálně hledáte opravdu hodně rozměrný bivak pro 2 rybáře, právě jste ho našli!

Velmi zásadním plusem je to, že tento bivak má krásně jednoduchou konstrukci. Té dominují dvě bytelná žebra, díky kterým jde konstrukci velmi rychle postavit a zase sbalit. I tak ale rybář si od tohoto bivaku může slibovat velkou bytelnost a skvělou odolnost i za velmi silného větru. Bivak lze tak používat i na těch nejtěžších vodách.

Ještě k té odolnosti: na bivaku najdeme voděodolný materiál 190D, který má vodní sloupec 8 000 mm. Tento plášť tak vydrží i ty nejsilnější průtrže mračen, které mohou rybáře u vody zastihnout. Plášť ale zároveň vydrží i dlouhotrvající déšť, který je k vidění zejména při jarním a podzimním rybaření.

Jestli hledáte opravdu kvalitu za rozumnou cenu, pak jste to právě našli. Tento bivak kromě velkého prostoru nabízí opravdu bytelnou konstrukci a odolný plášť. Tohle je bivak, který toho skutečně hodně vydrží! Zlevněný bivak pro rybáře najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

 

Bivak pro rybáře Avid Carp HQ Dual Layer Bivvies Two Person

Hledáte aktuálně opravdu kvalitní, bytelný a odolný bivak? Pokud jste rybářem, který chce hlavně kvalitu a spolehlivost, pak se podívejte na jedinečný bivak od anglické značky Avid Carp. Tento dokonalý bivak pro rybáře nyní najdete s velkou slevou na e-shopu PARYS.

Zcela zásadní předností tohoto bivaku je jeho odolnost. Na bivaku je totiž neuvěřitelně odolný plášť z materiálu Dura-Stop, který má vodní sloupec 20 000 mm. Rybář tak zůstane v naprostém pohodlí i za toho nejhoršího počasí u vody. Není proto divu, že rybáři z celé Evropy sahají po tomto bivaku na jejich nejtěžší výpravy.

VIDEO: Jak vypadá TOP bivak na ryby od anglické značky Avid Carp? 

Další gigantickou výhodou je to, že „verze pro dva rybáře“, nabízí velký prostor. Rozměry tohoto typu bivaku jsou 300 x 300 x 150 centimetrů. Takže rybář má jistotu, že pod střechu toho vejde opravdu hodně. Někteří rybáři tento bivak používají i když jezdí k vodě sami, zejména pak na ty nejdelší výpravy za kapry.

Chcete opravdovou kvalitu? Chcete naprostou spolehlivost? Pak se podívejte na bivak od anglické značky Avid Carp, na který se můžete spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách. Tohle je „mistrovské dílo“ mezi bivaky. Zlevněný bivak Avid Carp najdete na e-shopu PARYS se zajímavou slevou.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -