DomůAkční nabídkaSleva na spacák na ryby do -15 stupňů: rybář dostane přehoz jako...

Sleva na spacák na ryby do -15 stupňů: rybář dostane přehoz jako dárek

- Reklama -

Spacák na ryby je důležitou součástí rybářské výbavy. Zejména pak ve chvíli, kdy rybář jezdí na vícero dní k vodě i za chladného počasí. Nyní je šance získat za super cenu kvalitní spacák do mrazu.

Tuhle situaci zažil u vody nejeden rybář: člověk pohodlně spí u vody, když najednou ho probudí zima. A právě tohle je moment, který promění rybářskou výpravu v horor. Proto je nutné výběru spacáku věnovat velkou pozornost. Ale bacha! Kvalitní spacák na ryby nemusí stát půlku výplaty. To ani náhodou! Na rybářském trhu je nyní cenově dostupný spacák, který vydrží fakt hodně…

 

Spacák na ryby Giants Fishing 5 Season Extreme XS

Tohle je velmi oblíbený spacák pro rybáře od české značky Giants Fishing, který nabízí skutečně vynikající vlastnosti. Jedná se o to, že spacák udrží rybáře v teple i za velmi těžkého počasí, ale přitom je k dostání za super nízkou cenu. Zlevněný spacák na ryby Giants Fishing najdete na e-shopu PARYS se slevou!

Prvně musíme začít velkými rozměry: tento spacák má totiž na délku 215 centimetrů, díky čemuž se do něj vejde i pořádně dlouhý rybář. Šířka spacáku je potom 100 centimetrů. Takže i urostlejší rybář má jistotu, že ho nebude nikde nic svírat. Komfortní spánek je tak stoprocentně zaručený!

K obrovskému komfortu při spánku i ve studeném počasí pak samozřejmě přispívají i použité materiály. Uvnitř spacáku totiž najdeme například microfleece, který je neuvěřitelně příjemný na dotek. Materiál tak spolehlivě drží teplo, takže rybář se bude opravdu cítit „jako doma v posteli“. Jen dodáme, že tepelný komfort je do -15 stupňů Celsia, extrém pak do -20 stupňů Celsia.

Kvalitní materiál pak najdeme i na vnější straně spacáku. Vnější strana je totiž vyrobena z odolného materiálu Peach Skin, který je nepromokavý. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by se nepříjemná vlhkost dostala dovnitř spacáku. Zároveň ale zmíněný materiál je dýchatelný, takže přebytečná vlhkost (např. při pocení) se dostane naprosto v pohodě ven.

 

Přehoz v hodnotě přes 1000 korun zcela ZDARMA

Na tomto spacáku od české značky Giants Fishing máme také velmi rádi hromadu „vychytávek“. Teď máme namysli třeba převleky v oblasti hlavy a nohou, které slouží k pevnějšímu upevnění spacáku k lehátku. Takže ten tak nespadne na mokrou nebo špinavou zem. K ještě pevnější fixaci pak přispívá i středový popruh.

Těch vychytávek najdeme na spacáku od české značky ještě více. Například překryty zipu, které slouží k tomu, aby z vnitřku spacáku neunikal teplý vzduch. A zároveň aby tímto „zranitelným místem“ nepronikal chladný vzduch dovnitř spacáku. Takže rybář se tak může opravdu těšit na maximální tepelný komfort.

Na celém tomto spacáku je aktuálně také velmi „sexy“ to, že rybář k němu dostane kvalitní přehoz v hodnotě přes 1000 korun, a to zcela ZDARMA! Takže rybářovi nejenže dojde kvalitní spacák, který je sám o sobě velmi teplý, ale zároveň dostane ještě přehoz do těch nejtvrdších podmínek. Super!

Jestli aktuálně hledáte kvalitní spacák do chladných podmínek, pak se určitě podívejte na tento zlevněný spacák od české značky Giants Fishing. Jedná se opravdu o vynikající produkt, který slibuje maximální komfort při spánku u vody i za chladného počasí. Zlevněný spacák s přehozem ZDARMA najdete na e-shopu PARYS se slevou!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -