DomůAkční nabídkaZimní oblek pro rybáře za pár korun: tenhle patří k nejlevnějším na trhu

Zimní oblek pro rybáře za pár korun: tenhle patří k nejlevnějším na trhu

- Reklama -

V chladném období je nutné, aby na sobě měl rybář pořádně teplé oblečení. A takové lze sehnat za velmi nízkou cenu! Ano, třeba zimní komplet od značky Kinetic je k dostání za luxusně nízkou cenu.

Rybářské obleky do chladného počasí jsou oblíbené proto, že se skládají ze dvou kusů kvalitního oděvu. Rybář získá jak teplou bundu, tak kvalitní kalhoty. Díky tomu tak na sobě vytvoří první „neprostupnou“ vrstvu, která spolehlivě odolá dešti, větru nebo sněhu. A právě takový zimní oblek pro rybáře nabízí značka Kinetic za super nízkou cenu

 

Zimní komplet Kinetic X-Shade Winter Suit Ivy Green

Tohle je extra populární model zimního obleku pro rybáře. Rybáři v Česku a na Slovensku si tento zimní komplet oblíbili jednak díky kvalitnímu zpracování, ale také díky velmi nízké ceně. Levný oblek pro rybáře do chladného počasí najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Prvně musíme začít samotným zpracováním tohoto zimního kompletu. Jedná se totiž o to, že komplet je pokrytý odolným materiálem, který má 8000 mm vodní sloupec. Rybář se tak může spolehnout, že zůstane v suchu i za hodně nepříznivého počasí. I proto rybáři tento oblek tak rádi používají při podzimních a zimních vycházkách k vodě.

Kromě toho je ale komplet velmi odolný i v opravdu studeném počasí. To je dáno tím, že uvnitř oblečení najdeme výplň o gramáži 160 g/m². A právě tato hutná výplň zajišťuje maximální tepelný komfort. Co si pod tím představit? Výrobce udává, že rybář se bude cítit komfortně i ve venkovních teplotách okolo -20 stupňů Celsia.

 

Teplá bunda s parádním střihem

Zimní komplet se skládá ze dvou kusů oblečení. Začněme bundou: ta je totiž fakt suprová! Bunda má jednak krásně prostorný střih. Takže ani urostlý rybář se nemusí obávat toho, že by ho v citlivých partiích (např. v podpaží) něco svíralo. Za tohle velký palec nahoru!

Kromě parádního střihu pak tato bunda nabízí například i luxusně vysoký límec, který spolehlivě chrání rybářův krk. Ten se tak nemusí obávat toho, že by ho překvapil studený průvan. Vysoký límec pak doplňuje i prostorná kapuce, do které si rybář zastrčí hlavu i s nasazenou čepicí.

Dalším plusem z našeho pohledu jsou prostorné kapsy, do kterých rybář jednak uloží nejrůznější drobnosti, které je zapotřebí mít po ruce. Zároveň si ale do kapes schová i prokřehlé ruce, které potřebuje zahřát.

Na bundě pak milujeme také kvalitní zipy, u kterých nehrozí zasekávání nebo „rozjíždění“. A musíme zmínit i další „detaily“ jako například nastavitelnou šíři rukávů u zápěstí. Tohle jsou všechno vychytávky, které rybář v hnusném počasí ocení.

 

Kalhoty chrání citlivé partie

Obrovským plusem tohoto zimního kompletu je to, že jeho součástí jsou kalhoty ve střihu tzv. „zahradníků“. Díky tomu tak na nich rybář najde zvýšení v oblasti ledvin. A to je při rybaření v zimě zásadně důležité! Právě tenhle střih totiž výrazně napomáhá k ochraně této citlivé partie. Takže rybář se tak nemusí strachovat z prochladnutí. Za tohle obrovský palec nahoru!

Pochopitelně na kalhotách jsou nastavitelné nohavice, které dovolují přetažení i přes hrubou botu. Pokud tedy jezdíte k vodě ve vysokých, těžkých botách, tak to nevadí, protože i přes ně pohodlně nohavici přetáhnete.

Tento oblek pro rybáře do zimního období patří k tomu nejlevnějšímu na rybářském trhu. Pokud tedy nechcete za toto oblečení utrácet velké peníze, pak určitě mrkněte právě na tento komplet. Jedná se opravdu o parádní oblečení, které vás udrží v teple. Levný zimní oblek pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -