DomůAkční nabídkaSleva přes 2800 korun na bivaky od české firmy: Rybářský e-shop čistí...

Sleva přes 2800 korun na bivaky od české firmy: Rybářský e-shop čistí skladové zásoby

- Reklama -

Sháníte se po rybářském bivaku za rozumné peníze? Pak se určitě podívejte na rybářský e-shop PARYS, kde momentálně probíhá doprodej vybraných modelů bivaků od české značky Giants Fishing. 

Ilustrační foto: PARYS

Pokud se rybář vydá k vodě na vícero dní, tak to bez kvalitního bivaku nejde! Je prostě důležité mít nad hlavou bytelnou střechu, která rybáře ochrání před silným deštěm a prudkým větrem. Takové kvalitní bivaky dodává na rybářský trh třeba populární česká značka Giants Fishing. A právě tyto bivaky jsou nyní k dostání za výrazně lepší ceny

 

Bivak pro rybáře Giants Fishing Luxury Bivvy 2-3 Man

Vynikající bivak od české značky Giants Fishing, který si rybáři velmi oblíbili. A to zejména proto, že tento bivak nabízí opravdu hromadu prostoru. Délka bivaku je 320 centimetrů, šířka činí 310 centimetrů a výška je 170 centimetrů. Pod jeho střechu se tak s naprostým přehledem vejdou dvě lehátka s další batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Tento bivak je nyní k dostání na e-shopu PARYS se slevou přes 2800 korun!

Rybáři na tomto bivaku od české značky Giants Fishing velmi oceňují i jeho odolný plášť. Ten je vyroben z materiálu s vodním sloupcem 10 000 mm, takže i když rybáře u vody přepadne opravdu silná bouřka, tak bude v suchu a v pohodlí. Tohle je prostě TOP! Důležitým doplňkem jsou i podlepené švy, které odolnost pláště ještě zvyšují.

Zcela zásadní je potom i bytelná konstrukce, která je tvořena silnými trubkami. Díky tomu tak toto rybářské obydlí vydrží i pořádně silný vítr u vody, který je často k vidění třeba při podzimním rybaření. Pokud hledáte prostorný, bytelný a voděodolný bivak i do těch nejhorších podmínek, pak se podívejte právě na tento. Bivak je dostupný na e-shopu PARYS za výrazně lepší cenu!

 

Bivak pro rybáře Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man Camo

Hledáte spíše menší bivak pro rybáře na krátkodobé vycházky k vodě? Pak se určitě podívejte na tento bivak v krásném camo provedení. Právě onen vzhled je jedním z hlavních faktorů, proč si jej rybáři tolik oblíbili. Samozřejmě ale vzhled není všechno, důležité jsou také vlastnosti, které tento rybářský bivak nabízí. Rybářský bivak je aktuálně ve slevě na e-shopu PARYS.  

Musíme začít třeba odolným pláštěm s vodním sloupcem 5000 mm. Tento plášť je vyrobený z velepopulárního materiálu 210D, který je při výrobě rybářského campingu velmi oblíbený. Ale ono se není co divit! Protože právě tento materiál slibuje vysokou voděodolnost. Takže rybář bude krásně v suchu i za hodně silného lijáku. Za tohle palec nahoru!

Sice jsme na úvod uvedli, že tento bivak je vhodný na krátkodobé vycházky, ovšem pro jednoho rybáře se hodí i pro extrémní výpravy na delší dobu. Proč? Protože například pod střechou je dostatek místa pro pohodlný pobyt. Délka bivaku je 265 centimetrů, šířka činí 295 centimetrů a výška je 145 centimetrů. Do bivaku se tak vejde hromada věcí!

Pokud hledáte kvalitní bivak na ryby s velkým prostorem a odolnou konstrukcí a plášťěm, pak se určitě podívejte na tento od české značky Giants Fishing. A hlavně! Teď je tento bivak o více jak 1000 korun levnější. Camo bivak pro rybáře Giants Fsihing Specialist XT Bivvy 2 Man Camo je k dostání na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -