DomůTrendyHoufy lidí na FOR FISHING: Takto vypadal letošní ročník rybářského veletrhu v Praze

Houfy lidí na FOR FISHING: Takto vypadal letošní ročník rybářského veletrhu v Praze

- Reklama -

Letošní rybářský veletrh FOR FISHING skončil. Jaký byl? Mnoho firem se sice z různých důvodů rozhodlo nepřijet. Ovšem! Třeba marketingový ředitel rybářské firmy FHST si veletrh pochvaloval.

Ilustrační foto: FHST

Situace (nejen) na rybářském trhu je poměrně nervózní. Ceny všemožných komodit a služeb vystřelují nahoru, takže některé firmy pořádně přemýšlí nad každou utracenou korunou. A to se týkalo i některých investic do expozic na letošním ročníku FOR FISHING. Některé rybářské firmy to prostě vyřešily tak, že nepřijely.

 

Rybář Radek Filip: Lidí bylo hodně!

I přes tuto nepřehlednou situaci se ale organizátorům FOR FISHING podařilo přilákat některá zvučná jména na česko-slovenském trhu. A jedním z nich byla společnost FHST, která na veletrhu předvedla rybářský sortiment třeba od značek RidgeMonkey, Sonik, Westin nebo Keitech.

A právě marketingový ředitel této firmy Radek Filip natočil na FOR FISHING video, aby ukázal, jak letošní ročník vypadal. „Podívejte se, hala je krásně plná. Ti, co se obávali, že lidi nepřijdou, tak se to v žádném případě nenaplnilo. Jak ve čtvrtek, tak v pátek bylo hodně lidí,“ řekl Radek Filip v přiloženém videu ze sobotního dne.

VIDEO: Takto vypadal letošní ročník FOR FISHING! Lidí bylo dost

Radek Filip připustil, že letošní ročník FOR FISHING byl na menší ploše, ovšem z jeho pohledu se na letošním ročníku rybáři dobře bavili.  A není se co divit! Kromě zajímavých firem, které na letošním ročníku vystavovaly, byly pro rybáře připraveny například i poutavé rybářské přednášky od ostřílených rybářů.

 

Jakub Vágner představil novou značku

Letošní ročník byl velmi důležitý například pro našeho nejznámějšího rybáře Jakuba Vágnera. Právě ten na FOR FISHING 2022 představil svou novou značku VÁGNER, která se zaobírá lovem sumců. Tedy rybího druhu, který Jakuba Vágnera asi nejvíce proslavil.

Známý rybář na letošním veletrhu představil jak sumcové pruty nebo navijáky, tak například i vábničky na sumce. Pochopitelně ale, na Jakuba Vágnera se stála fronta i kvůli fotografiím a podpisům, což je pravidelný úkaz na rybářských veletrzích.

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -