DomůAkční nabídkaSleva přes 6000 korun na elektromotor pro rybáře: posledních 10 kusů

Sleva přes 6000 korun na elektromotor pro rybáře: posledních 10 kusů

- Reklama -

Rybářský e-shop PARYS si připravil neuvěřitelnou „bombu“. Ve výprodejové sekci tohoto e-shopu najdete kvalitní elektromotor pro rybáře, který je k dostání s výraznou slevou. Ušetříte tisíce korun!

Elektromotor na rybářský člun je pro mnoho rybářů důležitým pomocníkem. Přece jen: když má rybář kvalitní elektromotor na člun, pak je přeprava rybářského vybavení, ale například i vyvážení montáží do velké vzdálenosti, mnohonásobně komfortnější. Jestli aktuálně hledáte nějaký nadupaný elektromotor pro rybáře, pak se určitě podívejte na tento zlevněný model, který je oproti původní ceně o více jak 6000 korun levnější

 

Elektromotor Rhino VX54 Long Shaft Motor 12V

Tento elektromotor na rybářský člun je mezi rybáři oblíbený díky celé řadě vynikajících vlastností. Rybář se může spolehnout na vysoký výkon, jednoduché používání a nízkou spotřebu energie. Takže rybář se může těšit na maximální komfort při používání. Zlevněný elektromotor pro rybáře najdete na e-shopu PARYS. K dispozici jsou poslední kusy!

Prvním zásadním plusem tohoto elektromotoru je naprosto jednoduché používání. Motor se ovládá s pomocí teleskopicky výsuvného kormidla, na kterém rybář najde 5 rychlostních stupňů vpřed. Díky tomu tak může zvolit pomalejší stupeň například při pokládání vyvážené montáže, anebo rychlejší stupeň při „honbě za rybou“.

Pochopitelně, na elektromotoru najdeme také „zpětný chod“. Celkem tento elektromotor nabízí 2 rychlosti dozadu, takže rybář je schopný velice pohotově loď zpomalit, anebo s ní couvat. I díky tomu se s rybářským člunem velmi jednoduše manipuluje i v blízkosti potopených překážek nebo převislých stromů. Za tohle velký palec nahoru!

Tah motoru je potom 54 lb při maximálním výkonu 600 W. Rybář se tak může spolehnout, že motor má dostatečný výkon i pro plavbu s „rozumně naloženým“ člunem, na kterém rybář převáží část rybářského vybavení nebo větší množství krmení. Motor pak slibuje komfortní plavbu na člunu i v tu chvíli, kdy v něm sedí i více urostlejších rybářů.

 

Motor slibuje nízkou spotřebu energie

Velká část rybářů na tomto modelu elektromotoru na rybářský člun od značky Rhino oceňuje i „rozumnou spotřebu“ energie. To je dáno tím, že motor má optimalizovanou spotřebu elektrického proudu, díky čemuž není spotřeba baterie tak masivní. I proto se tak rybář může těšit na dlouhodobé používání elektromotoru bez nutnosti nabíjení baterie.

Na elektromotoru je navíc displej, který znázorňuje stav nabití baterie. Rybářovi se tak v žádném případě nestane, že by jej na širé vodě „překvapilo“ vypnutí motoru. To se nestane! Díky znázornění stavu baterie má rybář vždy přesnou představu o tom, jak často ještě může elektromotor používat, aniž by musel vyměnit vybitou baterii za nabitou.

Ještě jedna důležitá věc: na motoru lze nastavit hloubku, ve které „pracuje“ vrtule elektromotoru. Díky tomu se tak rybář může plavit i na velmi mělkých lokalitách, na kterých by jinak hrozilo poškození vrtule. Samozřejmostí je potom tlačítko na vyklopení elektromotoru, díky čemuž se vrtule nepoškodí při plavbě ke břehu.

Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na výhodnou koupi nového elektromotoru na rybářský člun. Model Rhino VX54 Long Shaft Motor 12V slibuje opravdu spolehlivé vlastnosti, díky kterým je plavba naprosto komfortní a pohodlná. Navíc tento elektromotor můžete mít o tisíce korun levněji. Zlevněný elektromotor na ryby Rhino najdete na e-shopu PARYS. Bacha! K dispozici jsou poslední kusy!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -