DomůAkční nabídkaSleva tisíce korun na nafukovací čluny pro rybáře. Nabízí obrovskou kvalitu

Sleva tisíce korun na nafukovací čluny pro rybáře. Nabízí obrovskou kvalitu

- Reklama -

Kvalitní nafukovací člun pro rybáře je spolehlivým parťákem, který zastane obrovský kus práce při rybářských výpravách. Nyní mají rybáři možnost za kvalitní rybářský člun ušetřit tisíce korun. 

Ilustrační foto: LK Baits

Kvalitní nafukovací člun na rybářských výpravách poslouží při celé řadě činností. Rybář s pomocí člunu může velmi rychle najít ideální lovné místo, následně s jeho pomocí doveze velké množství krmení na lovné místo, anebo poslouží při zdolávání ryby.

Aby ale byla plavba na nafukovacím člunu pohodlná, a hlavně bezpečná, je nutné sáhnout po kvalitním člunu pro rybáře s kvalitní podlahou. Jenže! Taková investice rozhodně není nezanedbatelná. Proto se hodí každá ušetřená koruna – jako právě teď!

Firma LK Baits do populárního diskontního prodeje vložila několik kusů zlevněných člunů pro rybáře, na kterých není logo. I proto je jejich cena zásadně nižší. Rybáři tak mohou ušetřit pořádný balík peněz. Ale bacha! Množství člunů je výrazně omezeno!

 

Nafukovací člun pro rybáře ONYX

Rybáři si aktuálně v diskontním prodeji mohou vybrat dva modely populárních nafukovacích člunů pro rybáře ONYX. První člun pro rybáře je ONYX 220 a druhý je ONYX 240. Oba modely těchto rybářských člunů jsou aktuálně k dostání o tisíce korun levněji na rybářském e-shopu LK Baits .

Začněme modelem ONYX 240: Tento rybářský nafukovací člun měří na délku 240 centimetrů a na šířku 130 čísel. Díky těmto rozměrům má rybář jistotu, že se na palubu pohodlně vejdou 2 rybáři, anebo 1 rybář s velkým množstvím rybářského vybavení. Průměr plováku je potom 34 centimetrů. Asi největší výhodou tohoto modelu je obrovská nosnost až 200 kilogramů.

Druhý model ONYX 220 je potom menším „příbuzným“. Tento nafukovací člun pro rybáře měří 220 centimetrů na délku, na šířku potom má 130 centimetrů. Menší je i nosnost, která činí 180 kilogramů. Tento menší nafukovací člun pro rybáře je tak vhodnější spíše pro 1 rybáře, který sice potřebuje kvalitní plavidlo, ale s „přívětivějšími transportními rozměry“.

Větší model ONYX 240 je k dostání za plnou cenu za skoro 12 000 korun, ovšem v diskontním prodeji jej rybáři mohou mít za 9500 korun (bez loga). Menší člun ONYX 220 je pak normálně k dostání za nějakých 10 500 korun, v diskontu bez loga jej lze získat za 8 400 korun. Ta úspora je aktuálně fakt obrovská!

 

Kvalitní materiály a vynikající vlastnosti

Na nafukovacích člunech ONYX je perfektní to, že nabízí opravdu prvotřídní vlastnosti. První z nich jsou například kvalitní vesla, která krásně „zabírají“ i ve velkých vlnách. Takže pokud rybář bude tento člun používat na rozlehlejších vodách, plavba bude krásně pohodlná. To ale neznamená, že doporučujeme, aby rybáři jezdili na vodu za nebezpečného počasí!

Velkou, ale opravdu velkou, předností těchto člunů je zesílené dno. Takže rybář jej může vozit na i na lokality s kamenitým nebo štěrkovým dnem. Člun pro rybáře ONYX je vymyšlený tak, že je na něm už připravený držák k uchycení motoru, takže může použít tento typ pohonu. Dále je člun vybaven držákem na kotvu.

K nafukovacímu člunu rybář pak ještě dostane lamelovou podlahu, která výrazným způsobem přispívá k lepším vlastnostem při plavbě. Dalším příslušenstvím, které je součástí balení, je posuvné sedadlo, a také pumpa. Rybář pak ještě dostane sadu na opravu případného poškození nebo obal.

Pokud hledáte opravdu kvalitní člun na ryby, který „odmaká“ spoustu práce u vody, a ze kterého se pohodlně zdolává, pak se rozhodně podívejte na tyto čluny ONYX, které jsou aktuálně k dostání za super nízkou cenu. Zlevněné čluny najdete na e-shopu LK Baits .

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -