DomůNovinkyHvězda první SuperStar Martina Balogová začala rybařit, chytila velkého kapra

Hvězda první SuperStar Martina Balogová začala rybařit, chytila velkého kapra

- Reklama -

První ročník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar se konal už v roce 2004, přesto si ale celá řada lidí ihned vybaví zpěvačku Martinu Balogovou, která publikum zaujala charismatickým hlasem.

Foto: Martina Balogová

Zpěvačka Martina Balogová zaujala v roce 2004 charismatickým hlasem, který si získal pozornost velkého množství lidí. Aktuálně se talentovaná zpěvačka věnuje například výuce zpěvu na Mezinárodní konzervatoři v Praze, zároveň ale i pořád vystupuje.

 

Zpěvačka chytila velkého kapra

Jak Martina Balogová odpočívá? Třeba tak, že jezdí na ryby do přírody. K tomuto koníčku se nedávno dostala přes partnera, který je také vášnivým rybářem. A Martině Balogové se už podařilo zdolat nádherného kapra, který měřil 80 centimetrů a vážil okolo 12 kilogramů.

- Reklama -

S partnerem se zpěvačka zaměřuje především na kapry a amury. I přesto, že s rybařením teprve nedávno začala, tak už má „na kontě“ krásné ryby, jako třeba zmíněného kapra výše. Ovšem! Nejenom tento velký kapr se Martině „zaryl“ do paměti, už ji zaujala i jiná ryba, kterou ulovila.

 

Nejvíce se jí líbila slunečnice

O jaký rybí druh šlo? Zpěvačce se z jejích úlovků nejvíce líbila slunečnice pestrá. Jak se s touhle pestrobarevnou rybičkou setkala? „Slunečnici jsem chytila při lovu nástražních rybiček na dravce,“ svěřila se známá zpěvačka magazínu InRybar.cz.

Zpěvačka ale ryby nechytá pro jídlo, ulovené ryby pouští zpátky do vody. Kam nejraději jezdí rybařit? „Na ryby jezdím s partnerem nejraději v okolí Ústeckého kraje. Převážně navštěvujeme svazové vody, třeba řeku Labe,“ řekla pro magazín InRybar.cz Martina Balogová.

 

Česko hledá SuperStar

Tento formát britské televizní soutěže do České republiky poprvé vstoupil v roce 2004. Tato soutěž běžela na obrazovkách televize Nova a její sledovanost byla na české poměry obrovská. Každý týden zpěváky v soutěži sledovalo přibližně 3 000 000 lidí.

První ročník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar vyhrála zpěvačka Aneta Langerová, která ve finálovém vysílání porazila Šárku Vaňkovou. Martina Balogová ve zmíněné pěvecké soutěži skončila na celkovém 5. místě.

Rybaření v minulosti propadly i jiné známé osobnosti. Svou láskou k rybám se nikdy netajil například známý moderátor Aleš Háma nebo judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -