DomůAkční nabídkaSleva tisíce korun na velký bivak od české značky: firma likviduje zásoby

Sleva tisíce korun na velký bivak od české značky: firma likviduje zásoby

- Reklama -

Česká značka ZFish patří k předním firmám, která na česko-slovenský trh dodává kvalitní camping za rozumné peníze. A teď je tento poměr cena/výkon/kvalita ještě výhodnější! Firma spustila giga slevy.

Bivak pro rybáře je důležitou součástí na rybářské výpravy v tu chvíli, kdy se chytáme k vodě na vícero dní. Ovšem v posledních letech camping pro rybáře nepříjemně zdražil. Jenže! I v dnešní době lze pořád najít „cenové skvosty“, které jsou k dostání za fakt rozumné peníze. Důkaze je bivak od české značky ZFish.

 

Bivak pro rybáře ZFish Comfort Dome 2 Men

Vele populární bivak pro rybáře od české značky ZFish nabízí celou řadu perfektních předností, díky kterým právě tento model patří k nejvíce populárním na rybářském trhu. A teď je na tento bivak několik tisíc korun sleva! Zlevněný bivak pro rybáře Comfort Dome 2 Men najdete na e-shopu ZFish  za super cenu.

Prvním obrovským plusem jsou rozměry tohoto bivaku. Ty jsou 250 x 310 x 150 centimetrů. Rybář má tak stoprocentní jistotu, že se je pod střechou bivaku dostatek místa nejen pro 2 lehátka, ale také nutné věci, které rybář potřebuje mít u sebe. Teno prostor je opravdu suprový!

Kromě toho ale každý rybář na tomto bivaku ocení také jeho odolnost. Jedná se o to, že například plášť je vyrobený z odolného materiálu s vodním sloupcem 5000 mm, takže rybářské obydlí ochrání rybáře i před hodně silným slejvákem. Tento bivak je proto vhodný i na déletrvající výpravy za „propršených rybářských měsíců“.

 

Bytelná konstrukce a šikovný kšilt

Co se týče odolnosti, tak musíme pochopitelně zmínit i bytelnou konstrukci bivaku ZFish Comfort Dome 2 Men. Bivak má žebrovou konstrukci, která se skládá ze 3 základních trubek, které se ještě vyztužují rozpěrnými tyčemi. Díky tomu tak bivak vydrží i silné nápory větru, které mohou rybářovi nadělat nemalé starosti.

Pokud se bavíme o déletrvajících výpravách, tak musíme ocenit ještě další přednost na tomto bivaku. Ten je totiž vybavený rozměrnými okny jak na přední, tak i zadní straně. Rybář tak má jednoduchou možnost účinného větrání, kdy je schopný velmi rychlost dostat zpod střechy bivaku nepříjemnou vlhkost nebo horký letní vzduch. Super!

Při vývoji tohoto bivaku vývojáři mysleli opravdu na každou „maličkost“. Důkazem je i praktický kšilt nad vchodem do bivaku. Ten zajišťuje to, že před „prahem“ rybářského obydlí bude sucho, a že pod střechu bivaku nenaprší otevřeným vchodem. Za tohle taky palec nahoru! Zlevněný bivak najdete na e-shopu ZFish za super cenu.

 

Slevy na lehátka, křesla nebo hlásiče

Tohle není jediná položka, na kterou dala česká značka ZFish brutální slevu! Rybáři si od této české značky mohou vybrat celou řadu dalších produktů, které jsou aktuálně k dostání za super nízké ceny. Ale bacha! Jedná se o doprodej daných věcí, takže množství je omezeno. Zlevněné rybářské potřeby najdete na e-shopu ZFish .

Rybáři si tak kromě zmíněné bivaku mohou obstarat další rybářské produkty od české značky. Jedná se například o pohodlná lehátka nebo křesla pro rybáře – to všechno je nyní k dostání za super nízké peníze. Příklad je křeslo Quick Session Camo Chair, které aktuálně patří k nejlevnějším křeslům na trhu.

Pokud aktuálně hledáte spíše zlevněné elektroniku pro rybáře, pak máte také štěstí. Česká značka ZFish totiž dala i výrazné slevy na populární sady hlásičů, které si nyní mohou rybáři obstarat za parádní peníze. Zlevněné hlásiče, lehátko, křesla a mnoho dalšího najdete na e-shopu ZFish  za super ceny.

Zdroj a ilustrační foto: ZFish

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -