DomůAkční nabídkaSmradlavé válečky s kyselinou máselnou a česnekem: účinná nástraha na podzim

Smradlavé válečky s kyselinou máselnou a česnekem: účinná nástraha na podzim

- Reklama -

Lov kapra na podzim může zkomplikovat nižší teplota vody. Proto je do takových podmínek vhodné použít nástrahu s výrazným aroma. A takovou nástrahou jsou vznášivé válečky od slovenské značky Delphin.

Už se vám to u vody asi taky stalo: sedíte na břehu oblíbeného revíru. Podzimní sluníčko sice svítí, ale voda je už dost chladná. Vaše číhátko se pod prutem ani nehne, přitom kolegovi vedle bere kapr za kaprem. Čím to je? Odpověď můžeme najít třeba v použité nástraze. Do takových podmínek je totiž vhodné použít silně páchnoucí nástrahu na kapra.

 

Nástraha Delphin D Snax Waft

Tahle nástraha od slovenské značky Delphin se stala hitem v letošní sezóně. Ve velké oblibě ji mají zejména rybáři, kteří si chtějí u vody hlavně zachytat. A právě pro tento akční rybolov je tato nástraha jako dělaná. Páchnoucí nástrahu Delphin D Snax Waft najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

První výbornou vlastností této nástrahy je to, že je vznášivá. To znamená, že nezapadne do nánosů na dně. A to je třeba na podzim hodně důležité! Proč? Protože právě na podzim bývá na dnech našich revírů hodně odumřelé vegetace. Rybář tak potřebuje, aby nástraha do tohoto nepořádku na dně nezapadla, což vznášivá nástraha splňuje.

Kromě toho je ale vznášivost nástrahy ideální také pro přesné zaseknutí při záběru. Právě vznášivá nástraha při nabírání do tlamy ryby „netvoří“ žádný odpor, takže rybě se velmi snadno nabírá do tlamy. A navíc, taková nástraha nebudí ani podezření, protože spolehlivě reaguje na podvodní proudy, které ryby vytváří. Proto je taková nástraha vhodná i na silně prochytávané vody.

Rybáři si tuto nástrahu od slovenské značky Delphin mohou vybrat ve dvou velikostech. Menší nástraha má velikost 7 x 5,5 mm. Takto malé válečky jsou vhodné třeba na feeder ve studené vodě, kdy i v takto těžkých podmínkách chce rybář udělat co nejvíce záběrů.

Větší nástraha Delphin D Snax Waft má pak velikost 10 x 7 mm. A takto velký váleček je už vhodný i při klasické kaprařině, kdy chce rybář chytat „na jinou nástrahu“. Samozřejmě je možné pod háček napíchnout i vícero válečků, čímž vznikne velmi zajímavé sousto.

 

Stejná látka, kterou najdeme ve zvratcích

Tyto nástrahy se vyrábí hned v několika příchutích. Tou nejzajímavější je ale určitě příchuť česnek/butyric (kyselina máselná). Právě tato kombinace je opravdu hodně výrazná, takže rybář se může spolehnout, že odér z nástrahy se bude spolehlivě šířit i v hodně chladné vodě. Paráda!

Co je to vlastně ta kyselina máselná? Pro představu: tato látka se například objevuje ve zvratcích nebo v potu. Na základě této informace je tak asi každému rybářovi hned jasné, že tato nástraha bude fakt páchnout. A taky že páchne!

Kromě toho výrobce pak kyselinu máselnou doplnil výrazným česnekem, který sám o sobě vydává velmi silný pach, který je taktéž vhodný při lovu kapra v chladnějších měsících rybářské sezóny. Tímto spojením tak slovenská značka Delphin vytvořila perfektní nástrahu do podzimních podmínek. Super!

Kromě této páchnoucí příchutě si ale rybáři mohou vybrat i z příjemnějších vůní. K dostání jsou například příjemné sladké esence typu broskev/mango nebo čokoláda/banán. Ale vyberou si i fanoušci masových odérů – na výběr je třeba osvědčená příchuť krab/krill. A mnoho dalších!

Jestli si chcete i při podzimních vycházkách parádně zachytat, pak se určitě podívejte na tuto atraktivní nástrahu od slovenské značky Delphin. Jedná se opravdu o povedenou nástrahu, která splňuje všechny „požadavky“ pro úspěšný lov kapra na podzim. Nástrahu D Snax Waft najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -