DomůAkční nabídkaSolární powerbanka pro rybáře od české značky, která se nabíjí na sluníčku

Solární powerbanka pro rybáře od české značky, která se nabíjí na sluníčku

- Reklama -

Českou firmu Flajzar s.r.o. rybáři znají především díky TOP signalizátorům na ryby. Věděli jste ale, že tato společnost nabízí také parádní solární powerbanky, které si získaly velkou oblibu? 

Powerbanka pro rybáře je v posledních letech nutnou součástí rybářské výbavy. Nedivíme se! V dnešní době rybáři k vodě nosí mobilní telefony, a samozřejmě další elektroniku, kterou je zapotřebí nabíjet. A právě k tomu slouží powerbanky pro rybáře. Pojďme si ukázat jeden populární model od rybářské firmy z Moravy…

 

Solární powerbanka pro rybáře Flajzar Solar

Velmi oblíbená rybářská powerbanka, která si okamžitě získala popularitu u česko-slovenských rybářů. Právě tahle powerbanka totiž nabízí celou řadu předností, které ocení každý rybář při výpravách za rybami. Solární powerbanku od české značky Flajzar s.r.o. najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První velkou výhodou, kterou tato solární powerbanka nabízí, je vestavěná Li-Pol baterie, která se vyznačuje perfektními vlastnostmi i v těžkých podmínkách u vody. I ve chvíli, kdy při rybaření panují těžké podmínky – jako například vysoká vlhkost nebo nízká teplota – dokáže tato powerbanka od Flajzar s.r.o. uchovávat energii pro nabití jiných zařízení.

Co se týče kapacity powerbanky, tak ta činí 10 000 mAh, takže rybář se může spolehnout, že nabije například svůj mobilní telefon, ale i další elektroniku. Vzhledem k nižší kapacitě powerbanky musí rybář počítat s tím, že toto zařízení je vhodnější jako nouzový zdroj spíše na krátkodobé vycházky k vodě.

Přesto! I tak si ale někteří rybáři tuto powerbanku oblíbili na déletrvajících výpravách za rybami. A to především proto, že tato powerbanka má solární nabíjení. Zařízení lze prostě jednoduše nechat na slunném místě, díky čemuž jednoduše doplňuje energii v baterce. Za tohle palec nahoru!

Velkou výhodu vidíme také v odolném pouzdře, které slibuje vysokou odolnost i při rybaření v těžkých podmínkách. Bytelný obal pak zaručuje také dlouhodobé a bezproblémové používání dlouhé sezóny. Paráda!

 

Ideální i při krátkodobém rybaření

Významné plus je v tom, že tato powerbanka má malé rozměry. Ty činí pouze 160 x 80 x 22 mm, takže v batohu nezabere příliš místa. A zase: i tohle je důvod, proč si rybáři tuto powebanku oblíbili i na krátké vycházky k vodě, kdy chtějí mít jistotu náhradního zdroje energie pro svůj mobilní telefon.

Co se týče konektorů: tato solární baterie je vybavena dvěma USB výstupy, díky čemu může rybář nabíjet dvě elektronická zařízení najednou. Rybář tak na solární powerbanku může připojit třeba mobilní telefon, a k tomu i nabíjecí čelovku. Za tohle velký palec nahoru! Vstup je potom MicroUSB. Výrobce dodává, že balení obsahuje i MicroUSB kabel, takže rybář si jej nemusí dokupovat zvlášť.

Česká firma Flajzar s.r.o. pak připomíná, že na solární powerbance jsou ještě další vychytávky. Jednou z nich je například nouzová svítilna, která poslouží v tu chvíli, kdy rybářovi například přestane svítit čelovka na hlavě. Další vychytávkou je třeba zapalovač.

Jestli aktuálně hledáte spolehlivého parťáka na ryby, který vždy dodá „čerstvou dávku“ nové energie vaší elektronice, pak se určitě podívejte na tuto solární powerbanku od české značky Flajzar s.r.o. Tohle zařízení si oblíbíte jak při krátkodobém rybaření, tak i při déletrvajících výpravách. Solární powerbanku Foljar Solar najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -