Domů Soukromé revíry Rybník Panský

Rybník Panský

- Reklama -

Soukromý revír rybník Panský leží ve Středočeském kraji nedaleko obce Kosmonosy a jen pár kilometrů od Mladé Boleslavi. Soukromý revír rybník Panský je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Rybník Panský je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Panský tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru rybník Panský nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru rybník Panský jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

pansky_rybnikNa soukromém revíru rybník Panský si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov. Rybník Panský je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Rybáři tady mohou ulovit především nádherné kapry. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 1 ha

Kraj: Středočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Cena je 200Kč/den/rybář/2 pruty. V ceně není ponechání úlovku. Ten je možné po dohodě za výhodných podmínek odkoupit (50kč/kg)

 

Pravidla lovu:

Hektarový rybník je po kompletní rekonstrukci. Upravené břehy po většině obvodu umožňují rybolov i pro větší skupiny rybářů (závody, firemní akce). Obsádka je pestrá. Na tomto rybníku nejsou trofejní kusy ryb. Průměrná velikost ulovených ryb je cca 3-4kg s možným maximem do 10kg. Dle mého názoru je tento revír vhodný pro rodiny s dětmi. Díky hustší obsádce je vhodný pro méně zdatné rybáře.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Panský

Web: wondrlakes.cz

Telefon: 605 293 116

Předchozí článekLom Toťák
Další článekRybník Buda
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

    • Dobrý den, prosím, kontaktujte přímo správce revíru – kontaktní údaje naleznete na této stránce dole… 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -