Domů Soukromé revíry Rybník Písák

Rybník Písák

- Reklama -

Soukromý revír rybník Písák leží ve Středočeském kraji v městské části Poděbrady-Kluk a jen pár kilometrů od Prahy. Soukromý revír rybník Písák je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Soukromý revír rybník Písák je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Písák tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

rybnik_pisakProstředí okolo soukromého revíru rybník Písák nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje ty nejlepší podmínky pro odpočinek a pohodový rybolov. Navíc ze břehů okolo soukromého revíru rybník Písák je velice dobrý přístup až k vodě. Tento soukromý revír je perfektní zejména pro milovníky přívlače a muškaření.

Na soukromém revíru rybník Písák si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Soukromý revír rybník Písák je velice dobře zarybněn. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné pstruhy duhové, siveny nebo štiky. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 1,2 ha

Kraj: Středočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Celodenní – 200 Kč/den

Ulovené ryby je možné odkoupit

  • lososovité ryby do 35 cm – 145 Kč/kg
  • lososovité ryby nad 35 cm – 175 Kč/kg
  • štika – 240 Kč/kg

 

Pravidla lovu:

  • Zimní lov pstruhu a sivenu je pouze SO, NE a o svátcích, v čase od 8.00 do 15.00. V týdnu možno po dohodě pro soukromé závody, či firemní akce.
    Pro příjemnější rybaření, lepší telefonická rezervace.
  • Loví se na jeden prut. Možnost vrácení ryby do vody „Chyť a pusť “ – lov může být pouze s jednoháčkem bez protihrotu.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybní Písák

Web: rybnikpisak.cz

Facebook: facebook.com/RybnikPisak/

Telefon: 603 584 631

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -