skingbranding-banner

Rybník Pokutník


Soukromý revír Pokutník leží jen pár kilometrů od Prahy. Rybník Pokutník je parádním revírem, na kterém si zachytáte především spoustu dravých ryb – hlavně nádherné pstruhy duhové, ale i krásné candáty. Tento soukromý revír má rozlohu 1 hektar. Rybník Pokutník je ideálním místem pro aktivní odpočinek s prutem v ruce. A přesto leží takový kousíček od Prahy!

Prostředí okolo soukromého revíru Pokutník nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo soukromého revíru Pokutník rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný stín i v těch největších parnech. Navíc břehy okolo soukromého revíru jsou příjemné kamenité břehy a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

pokutnikNa soukromém revíru Pokutník si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na revíru se loví především na přívlač a mušku. Rybářská sezóna na rybníku Pokutník probíhá celoročně. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Pokutník je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné pstruhy duhové, pstruhy potoční nebo i candáty. Milovníci akční rybařiny si tady přijdou na své! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

pstruh_duhovyO revíru

Rozloha revíru: 1 ha

Kraj: Středočeský

 

Nejlepší cesta k revíru: Rybník se nachází ve vesnici Petříkov vedle obce Velké Popovice. Přesné souřadnice na místo rybníka jsou 49.926266, 14.624466. Ve vesnici Petříkov jsou ukazatelé pro jednodušší přístup. Pokud budete bloudit nebo potřebujete radu jak se k nám dostat nebojte se zavolat.

 

rybnik_prahaInformace o lovu ryb na revíru

Pravidla lovu:

Pravidla normální provoz

1) Lov pouze přívlačí a muškařinou na umělé nástrahy (po domluvě i na splávek nebo položenou).

2) Zákaz lovu bez přítomnosti správce.

3) veškeré nástrahy bez protihrotů.

4) Každý lovec musí mít podložku pod ryby, peán a podběrák (dlouhý doporučujeme – vysoké břehy).

5) Ryby, které si přivlastníte, ihned usmrtíte a vložíte do přepravky, kterou dostanete od správce tak, aby byl vyditelný Váš úlovek. Zákaz strkání ryb do batohu či jiné tašky, které by pak spíš poukazovali na krádež.

6) Zákaz zakrmování.

7) Ryby, které budou mít háček hodně hluboko nebo budou mít krvavé zranění v oblasti žaber se musejí ponechat.

8) Chovat se tak, aby se nevyvolával žádný konflikt s ostatními rybáři. Snažit se být co nejvíc potichu a veškeré odpadky a nedopalky si po sobě uklidit.

9) Ryba, která se bude pouštět zpět, se zbavuje háčku ve vodě pomocí peánu bez toho aby se ryba musela brát do rukou nebo se vyndavala na břeh.

10) Veškeré ostatní ryby jsou hájené.

 

Pravidla led (dírky)

1) Lov max na 2 pruty. Lov na položenou/splávek je vše chyť a vem (ryba se nesmí pouštět zpět, při porušení se přičítá 0,5kg k denímu lovu), na vertikální lov umělých nástrah bez protihrotu, rybu lze vrátit zpátky osvobozením pomocí penánu v dírce.

2) Zákaz lovu bez přítomnosti správce.

3) Veškeré nástrahy bez protihrotů.

4) Zákaz chytání na živé či mrtvé rybičky.

5) Každý lovec musí mít peán.

6) Ryby, které si přivlastníte, ihned usmrtíte a vložíte do přepravky, kterou dostanete od správce tak, aby byl vyditelný Váš úlovek. Zákaz strkání ryb do batohu či jiné tašky, které by pak spíš poukazovali na krádež.

7) Zákaz zakrmování.

8) Ryby, které vyskočí na led musí být přivlastněny a nesmí se pouštět zpět. Rovněž když ryba bude mít háček hodně hluboko nebo bude mít krvavé zranění v oblasti žaber.

9) Chovat se tak, aby se nevyvolával žádný konflikt s ostatními rybáři. Snažit se být co nejvíc potichu a veškeré odpadky a nedopalky si po sobě uklidit.

10) Ryba, která se bude pouštět zpět, se zbavuje háčku ve vodě pomocí peánu bez toho aby se ryba musela brát do rukou nebo se vyndavala na led.

11) Veškeré ostatní ryby jsou hájené.

 

Ceník:

Lov 390,- (jedna osoba provádějící lov) / 1,5 kg pstruhů duhových v ceně

 

Doba lovu:

Doba lovu se domlouvá po telefonním kontaktu podle potřeby zákazníka.

9:00 – 16:00 ŘÍJEN, LISTOPAD, PROSINEC, LEDEN, ÚNOR, BŘEZEN, DUBEN

9:00 – 17:00 KVĚTEN, ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN, ZÁŘÍ

Mimo tuto dobu pouze po dohodě (tel. 602 158 002).

 

candatKontaktní údaje: Sportovní rybolov Pokutník 

Telefon: 602 158 002

e-mail: bardon.vit@seznam.cz

Webové stránky: www.pokutnik.cz

Nové články v rubrice

Lom Radnice

admin | přečteno: 9110x | 28.03.2019 | Žádné komentáře

Lom Radnice se nachází v Západních Čechách mezi městem Radnice …

Rybník Ráček

admin | přečteno: 26077x | 16.03.2017 | 1 komentář

Soukromý revír rybník Ráček leží ve Středočeském kraji u obce Řevničov …

Rybník Královák

admin | přečteno: 28885x | 24.01.2017 | 1 komentář

Soukromý revír rybník Královák leží ve Středočeském kraji u obce Hostomice …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.