DomůSoukromé revíryRybník Žatec-Bezděkov

Rybník Žatec-Bezděkov

- Reklama -

Soukromý revír rybník Žatec-Bezděkov leží v Ústeckém kraji, nedaleko obce Bezděkov a jen pár kilometrů od Chomutova a Loun. Soukromý revír Žatec-Bezděkov je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Rybník Žatec-Bezděkov je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Žatec-Bezděkov tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo soukromého revíru Žatec-Bezděkov nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku Žatec-Bezděkov rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru Žatec-Bezděkov jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru Žatec-Bezděkov si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na rybníku Žatec-Bezděkov mohou rybáři lovit určenou dobu. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Žatec-Bezděkov je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 4 ha

Kraj: Ústecký

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Denní povolenka (chyť a pusť) – 130 Kč/den

Denní povolenka (děti do 15 let) – 50 Kč/den

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov Žatec-Bezděkov

Web: www.klempo.zatec.cz/rybnik

Telefon: 605 264 403

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -