Rybník Žák

- Reklama -

Soukromý revír rybník Žák leží ve Středočeském kraji, nedaleko obce Osek a jen pár kilometrů od Příbrami a Prahy. Soukromý revír rybník Žák je malebný rybník, na kterém naleznete klid a pohodu. Rybník Žák je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Rybník Žák tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.  

Prostředí okolo soukromého revíru Žák nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo rybníku Žák rostou vysoké stromy, které rybářům poskytují blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru Žák jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

Na soukromém revíru rybník Žák si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Na rybníku Žák mohou rybáři lovit 24 hodin. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Rybník Žák je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry, ale například i nádherné dravce. Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Kraj: Středočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

Hosté ubytovaní v penzionu

Povolenka Cena
24 h 500,- Kč
víkend Pá – Ne 1000,- Kč
týdenní 2000,- Kč

 

Pravidla lovu:

Sportovní rybolov je povolen jen na povolenky, které jsou vydané provozovatelem sportovního revíru „ŽÁK“. Rybolov probíhá formou „Chyť a pusť„. Smí být prováděn jen způsobem, který odpovídá zásadám výkonu rybářského práva, ochrany ryb a jiných vodních živočichů, jakož i ochrany přírody.

Převzetím povolenky k rybolovu bere rybář na vědomí a souhlasí s tímto řádem.

Při těžbě udicí se smí používat nejvýše dvou prutů, každý o dvou návazcích opatřených jednoháčky bez protihrotu. Při přívlači je povoleno lovit jen jedním prutem, přičemž nesmí být nastražen další prut. Při těžbě musí mít rybář stanovenou výbavu (vyprošťovač háčků, metr, dostatečně velký podběrák, podložku pod ryby).

Při lovu ryb na položenou je nutno, aby lovci udržovali mezi sebou vzdálenost aspoň 3m. Při lovu přívlačí je nutno dodržovat mezi lovci vzdálenost 20 m, nedohodnou-li se lovci jinak.

Zakazuje se jakékoliv poškozován vodních staveb a břehového opevnění. Je zakázáno manipulovat s kamenným opevněním, přemisťování jednotlivých kamenů a vytváření nových těžebních míst. Je zakázáno prořezávání stromů, keřů, rákosí.

Lovci musí být při lovu udicí u prutů přítomni tak, aby v případě potřeby mohli s nimi okamžitě manipulovat.

Je zakázáno rozdělávání ohňů bez vědomí hospodáře. Stanování je povoleno jen na místech k tomu určených. Gril na dřevěné uhlí se smí používat s vědomím hospodáře.

Každý lovec ryb musí mít vždy u sebe platnou povolenku. Při vylovení ryby je rybář povinen zacházet s ní šetrně. Při manipulaci s ulovenou rybou na břehu musí být použita navlhčená podložka zabraňující poškození ryby. Ryby poté musejí být šetrně vráceny do vody.

Při ulovení štiky, cejna, karase a sumce je rybář povinen nahlásit příp. po dohodě odevzdat každý kus této ryby hospodáři.

Ryba uložená ve vezírku se považuje za ponechanou.

Čeřínkování je celoročně zakázáno.

Oprávněné osoby k lovu jsou povinny poskytovat kontrolním orgánům – rybářské stráži, policii, účinnou pomoc a podporu při kontrolní činnosti na revíru.

Hospodář si vyhrazuje právo odmítnout prodat povolenku bez udání důvodu.

Porušování kterékoliv části rybářského řádu na sportovním revíru „Žák„ bude hospodářem řešeno dle závažnosti přestupku domluvou nebo odebráním povolenky k lovu. Při obzvláště závažném porušení řádu bude ihned přivolána POLICE ČR.

Doba lovu

Celoročně.

Počet prutů použitých při lovu

  • do 15-ti let: 1 prut
  • nad 15 let: 2 prut

Chování při lovu

  1. Osoby oprávněné k lovu ryb jsou povinny kontrolním orgánům poskytnout podporu a pomoc při výkonu funkce, dále umožnit kontrolu zavazadel a vozidel.
  2. Je zakázáno ničit stromy a keře v okolí rybníka, především tyto stromy a keře ořezávat za účelem zhotovení vidliček.
  3. Dále je zakázáno odhazovat odpadky mimo vyhrazené koše.
  4. Zákaz lovu přívlačí.
  5. Ostatní zásady dle platného řádu MRS.
  6. Při zjištění porušení rybářského řádu bude odebrána povolenka.
  7. K lovu je oprávněn výhradně držitel povolenky vydané majitelem revízu Žák.
  8. Rybáři mladší 15-ti let musí být v doprovodu zákonného zástupce nebo držitele platné povolenky staršího 18-ti let.

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov rybník Žák

Web: www.rybarskypenzion.cz

Telefon: 725 338 584, 725 338 393

Předchozí článek
Další článek
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Lom Radnice

Rybník Ráček

Rybník Královák

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -