DomůNovinkyVIDEO: Brutální útok metrové štiky! Rybář všechno vidí na sonaru! Bavilo by...

VIDEO: Brutální útok metrové štiky! Rybář všechno vidí na sonaru! Bavilo by vás to?

- Reklama -

Dnešní rybařina je plná technologií, které tento koníček posunuly o míle dopředu. V současné době jsou na rybářském trhu dokonce k dostání supermoderní sonary pro rybáře, na kterých jde v přímém přenosu pozorovat nástrahu. Ano! V momentě, kdy rybář spustí nástrahu pod sebe, tak si ji může prohlížet na obrazovce rybářského echolotu. A taky vidět útok od ryby! Jako například tento rybář, který na sonaru viděl útok od metrové štiky. Tohle je fakt brutální adrenalin!

Tohle je hodně zajímavé video pro rybáře! Proč? Jde na něm vidět, jak rybář při lovu dravců používá moderní echolot. V čem je tento rybářský sonar tak zajímavý? Tento přístroj umožňuje pozorování nástrahy v přímém přenosu! Ano! Na videu jde perfektně vidět, jak rybář spustí nástrahu pod loď. A nejen to!

Tohle kapr nevyplivne: Geniální návazec na opatrné a zkušené kapry! Znáte ho?  

Na obrazovce sonaru jde taky vidět další „čmouhu“. Co to je? No přece ryba! Rybář tak podle obrazovky vidí, kam nástrahu spustit. Hotovo! Nástraha už je v blízkosti ryby! A teď to přijde: Na monitoru jde vidět, jak se „čmouha“ otočí za nástrahou. A najednou bum! Prut se ohne jako luk. Je tam! Záběr!

VIDEO: Podívejte se na záběr od metrové štiky v přímém přenosu! 

 

Odborník vysvětluje: Jak fungují supermoderní echoloty pro rybáře?

Rybářský odborník Radek Filip, který byl v minulosti šéfredaktorem časopisů Kajman a Kapr, ve svém videu vysvětluje to, jak tyto supermoderní echoloty pro rybáře fungují. Zkušený rybář například ukazuje, jak echolot ukazuje nástrahu v reálném čase, a jak na to reagují ryby. Co na tyhle supermoderní mašiny pro rybáře říkáte? Chtěli byste to taky?

VIDEO: Jak funguje moderní rybářský echolot? Mrkněte na super video!  

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. Takovou a podobnou techniku bych zakázal a tvrdé trestal.At už rybář vrátí rybu vodě nebo ne.Je to hnus a ubohost každého rádoby dobrého rybáře.Pytlaci ať to používají a pak ať jsou za to trestání odnětím svobody a rovnou na Pankrác.My v Čechách máme také „celebrity“ mezi rybáři kteří to využívají a plácají se po ramenou jak jsou dobří.Vyhledat velkou rybu sonarem a pak jim před nos nabídnout navnadu-no nezlobte se.Je to normální?Spíš pro Chocholouška.S pozdravem Pavel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -